Titulinis » Naujienos » „Saulės“ mūšį laimėjo latviai

„Saulės“ mūšį laimėjo latviai

2010-10-24
Vaclovas Gedvilas
Šiauliuose įvyko „Saulės“ mūšiai, kuriuose lietuviai nors ir turėjo mažai atstovų, tačiau buvo laimėtojų pusėje. Saulės mieste penktadienį ir šeštadienį U-12 ir U-14 divizionuose susitiko Liepojos „Liepajas metalurgs“ ir Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“ komandos.
 
Neutralioje aikštėje vykusios rungtynės tapo namų aikštele latviams, kurie nesijautė kaip svečiai. U-12 diviziono atstovai gana lengvai 14:2 (6:1, 6:0, 2:0) įveikė kaliningradiečius, kurie atsivežė metais jaunesnę komandą.
 
Ledo ritulio pamokas demonstravo U-14 atstovai iš Latvijos, kurie triuškino taip pat metais jaunesnius varžovus nuo pirmųjų minučių – 19:0 (6:0, 5:0, 8:0). „Liepajas metalurgs“ komandoje žaidė ir du lietuviai, vilnietis Dominykas Bogdziulis ir kretingiškis Emilijus Krakauskas, kurie pelnė atitinkamai 2 ir 3 įvarčius ir atliko 2 ir 4 rezultatyvius perdavimus.
 
Tačiau labiausiai latvių komandoje išsiskyrė beveik 2 metrų ūgio milžinas Gvido Jansons, kuris pelnė net 6 įvarčius.
 
Šeštadienį komandos tarpusavyje žaidė dar kartą. Nieko nauja aikštelėje neatsitiko – U-12 atstovai latviai laimėjo 11:4, U-14 „Liepajas metalurgs“ komanda laimėjo net 25:0.
 
Šiose rungtynėse Emilijus Krakauskas pelnė 4 įvarčius ir 2 kartus rezultatyviai asistavo draugams, vilnietis Dominykas Bogdziulis 2 kartus taikliai atakavo varžovų vartus ir 4 kartus atliko rezultatyvų perdavimą.

Komentuoti