Titulinis » Mokyklos/klubai » „Hockey punks“
„Hockey punks“

„Hockey punks“

Hockey Punks komanda susikūrė 2008 metais. Nuo to laiko ji daug ir sunkiai dirbo, kad galėtų įrodyti priešininkams savo pranašumą. Tais pačiais 2008 metais komandas žaidėjai išbandė save pirmose draugiškose rungtynėse, kuriose Hockey Punks priešininkas jose buvo Lietuvos ledo ritulio rinktinė išvykstanti į Japoniją.
Pankams gavus rimtos patirties su profesionalais, už poros mėnesių teko susiremti su kiek silpnesniais žaidėjais, bet geriausiais Lietuvoje savo amžiaus grupėje, 13-ečiais Lietuvos čempionais –  Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro vaikų ledo ritulininkais.
 
Rimtos Hockey Punks kovos prasidėjo 2008 metų rugsėjo mėnesį, tai klubo debiutas Ledo ritulio lygoje. Pankai nesikuklindami nori pasigirti, kad jiems pavyko sutraukti į šios lygos rungtynes didelę masę žiūrovų. Ir nors žaidimu jie nebuvo pranašesni už visus priešininkus, šia prasme jiems nieks neprilygo. Lyg ir neturėtų būti nieko keisto didžiąją dalį Hockey Punks komandos sudaro šou menai, muzikantai ir kiti žinomi žmonės.
 
Komandos tinklalapis www.hockeypunks.lt
Miestas: Vilnius
Adresas: Ozo g.25, Vilniaus AKROPOLIO ledo arena
Treniruočių tvarkaraščiai
Hockey Punks  komandos treniruotės vyksta kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį nuo 19.30 iki 20.40 val. Vilniaus AKROPOLIO ledo arenoje.
 
Komandos vadovas ir treneris:
Martynas Šlikas
Tel.:8-686 88884