Titulinis » Naujienos » NLRL rungtynėse – latvių ir suomių šou

NLRL rungtynėse – latvių ir suomių šou

2010-10-16
Vaclovas Gedvilas
Klaipėdoje įvykusiose Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono rungtynėse tarp Klaipėdos „Skato – 95“ ir Šiaulių „Ledo linijos“ komandų užfiksuotas triuškinantis rezultatas – 1:11 (0:0, 0:5, 1:6), kurį lėmė įspūdingas legionierių iš Latvijos žaidimas.
 
Dvikovoje su „Skato – 95“ ekipa madas diktavo trys latviai, kurie pelnė beveik visus Šiaulių klubo įvarčius. Pirmąjį kėlinį atsilaikę klaipėdiečiai palūžo antrajame ketvirtyje, kai buvo subombarduoti varžovų.
 
Trečiajame kėlinyje kietai vykusiose rungtynėse net du klaipėdiečiai užsidirbo po keturias baudos minutes iš karto ir tai tik dar labiau padėjo varžovams, kurie ėmė smagintis mušdami įvarčius.
 
Galingai atrodę šiauliečiai šventė pirmąją pergalę sezone, o „Skato – 95“ žaidėjai gali tik dėkoti savo vartininkui J.Makarevičiui, jog buvo praleista tik 11 įvarčių.
 
Klaipėdos „Skatas – 95“ - Šiaulių „Ledo linija“ 1:11 (0:0, 0:5, 1:6).
 
„Skatas – 95“: E.Pavliukovas.
„Ledo linija“: R.Brinecs, D.Panovs po 3, E.Trankalis 2, M.Šlepetis, S.Bačianskas, S.Kazlauskas.
 
Centro diviziono „B“ grupės rungtynėse Kaune taip pat madas diktavo legionieriai iš ledo ritulio šalies, šįkart Suomijos. Jonavos „Week on wings“ komanda rezultatu 13:4  sutriuškino Lietuvos ledo ritulio federacijos (LLRF) prezidento Petro Nausėdos treniruojamą Kauno „Crazy puck“ komandą.
 
Jonavos klube ritmą diktavo suomiai S.Korkeakoski ir K.Sakari, kurie kartu pelnė 6 savo komandos įvarčius.
 
„Crazy puck“ komandoje „vėliavą nešė“ legionierius iš Čekijos S.Doležal, tačiau jo ir komandai vadovaujančio Elektrėnų „Energijos“ žaidėjo, LLRF prezidento P.Nausėdos pastangų neužteko.
 
Jonavos „Week on Wings“ – Kauno „Crazy puck“ 13:4 (4:2, 4:1, 5:1).
 
„Week on Wings“: K.Sakari 4, S.Korkeakoski, R.Margelis po 2, G.Eiza, G.Biržietis, T.Vilkenis, D.Tumėnas, V.Šopys.
„Crazy puck“: S.Doležal 2, M.Gobikas, A.Varnas.
 
Šeštadienį, 13.30 val. Šiaulių „Akropolyje“ Vakarų diviziono rungtynėse susikaus Panevėžio LRK „Olimpas“ ir Gargždų „Ledžinga“, 17.05 val. Kauno „Akropolyje“ startuos Rytų - Centro diviziono „A“ grupės komandos. Susitiks Kauno LRK ir Kėdainių LRK.

Komentuoti