Titulinis » Naujienos » Kaune tvarką darė Škadauskas ir Bučys

Kaune tvarką darė Škadauskas ir Bučys

2010-10-21
Vaclovas Gedvilas
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) čempionate Elektrėnų savivaldybės sporto mokykla (SSM) U-14 divizione Kaune rezultatu 6:3 (1:1, 1:2, 4:0) nugalėjo Kauno „Baltų ainių“ komandą.

Dvikovoje laikinojoje sostinėje karaliavo elektrėniškiai Dominykas Škadauskas ir Vilius Bučys, kurie pelnė du trečdalius komandos įvarčių.

Abu ledo ritulininkai varė siaubą Kaliningrado „Jantarnaja zvezda“ komandai savaitgalį, kurią nugalėjo rezultatais 6:3 ir 5:3, o pastarosiose rungtynėse visus 5 įvarčius pelnė D.Škadauskas kartu su V.Bučiu.

U-14 divizione Elektrėnų SSM su trijomis pergalėmis po trijų rungtynių pirmauja divizione. Taškų neprarado ir Liepojos „Metalurgo“ ledo ritulininkai, kurie žaidė dvejas rungtynes.

Į kovas trečiadienio vakarą įstojo ir Rokiškio sporto centro U-16 komanda, kuri Vilniuje kovėsi prieš vietos „Pildyk“ ekipą. Vilniečiai, kurių komandoje pasižymėti sugebėjo beveik visi ledo ritulininkai, sutriuškino varžovus rezultatu 14:4 (3:0, 7:1, 4:3).

Vilniaus ekipa ilgai ieškojo kelių prie varžovų, tačiau antrajame kėlinyje per 6 minutes pelnė 5 įvarčius ir pradėjo labiau galvoti apie asmeninę statistiką, nei apie taktinį žaidimą.

„Pildyk“ komanda iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir tvirtai pirmauja U-16 divizione.