Titulinis » Naujienos » Žemaitijos latvių mūšyje –NLRL rekordų liūtis

Žemaitijos latvių mūšyje –NLRL rekordų liūtis

2010-10-26
Vaclovas Gedvilas
Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų diviziono A–B grupėje, Žemaitijos ledo ritulio derbyje, kuriame susitiko Šiaulių „Ledo linijos“ ir Mažeikių „Lederos“ komandos, akivaizdžiai stipresni buvo Šiaulių ledo ritulininkai, kurie  sutriuškino varžovus rezultatu 12:1 (4:0, 2:1, 6:0).
 
Abi ekipos prieš sezoną pasistiprino latviais, tačiau „Ledo linijos“ legionieriai buvo gerokai pranašesni už savo vyresnius tautiečius iš Mažeikių.
 
Tą pademonstravo Šiaulių klubo puolėjas Raitis Brinecsas , kuris pelnė 5 įvarčius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir iš viso surinkęs 9 naudingumo balus, pasiekė pirmąjį NLRL naudingumo rekordą.
 
Nuo tautiečio ne ką atsiliko gynėjas Elvijs Trankalis, kuris pelnė 2 įvarčius ir pridėjo net 6 rezultatyvius perdavimus. Tai naujas NLRL rezultatyvių perdavimų rekordas.
 
Po dar vienos įspūdingos „Ledo linijos“ sėkmės, komanda tapo Vakarų diviziono lydere.
 
Mažeikių „Ledera“ – Šiaulių „Ledo linija“ 1:12 (0:4, 1:2, 0:6).
 
„Ledera“: Vieško Mareksas 1 įvartis.
„Ledo linija“: Raitis Brinecsas 5, Martynas Šlepetis, Elvijs Trankalis po 2, Artūras Pranskevičius, Ernoldas Baltaragis, Adomas Mačiukas po 1 įvartį.
 
Kitos NLRL rungtynės įvyks spalio 27 dieną, trečiadienį Klaipėdoje, kur Vakarų diviziono dvikovoje susitiks Plungės LRK ir Klaipėdos „Skatas – 95“.

Komentuoti