Titulinis » Naujienos » K.Gusevas sugrįžta į Suomiją

K.Gusevas sugrįžta į Suomiją

2022-07-08
hockey.lt informacija
Lietuvos rinktinės gynėjas Kostas Gusevas ateinantį sezoną rungtyniaus Suomijoje. 23-ejų metų ledo ritulininkas pasirašė sutartį su „JHT“ ekipa.
 
JHT komanda rungtyniauja trečioje pagal pajėgumą Suomijos lygoje. Praėjusį sezoną juos nuo patekimo į antrąjį pagal pajėgumą Suomijos divizioną („Mestis“) skyrė viena pergalė – kovoje dėl vietos antroje Suomijos lygoje jie liko penkti, kai vietą aukštesnėje lygoje garantavo ketvirta pozicija.
 
Būtent norą pakilti į „Mestis“ lygą K. Gusevas akcentavo kaip pagrindinį ateinančio sezono tikslą.
 
„Tikiuosi, kad galėsiu padėti komandai pakilti į aukštesnę lygą. Labai džiaugiuosi, kad galiu prisijungti prie „JHT Kalajoki“ komandos ir tikiuosi, kad sezonas mums bus nepriekaištingas. Viliuosi, jog pavyks įgyvendinti mūsų tikslus patekti į atkrintamąsias varžybas ir kovosime dėl vietos „Mestis“ lygoje. Nekantriai laukiu galimybės susipažinti su komanda ir miestu bei tikiuosi, jog tiek man, tiek ir ekipai metai bus geri. Taip pat noriu pakviesti sirgalius mus palaikyti viso sezono metu, o iš savęs pažadu atiduoti visas jėgas vardan komandos rezultatų“, - naujosios komandos gerbėjams prisistatė K. Gusevas.
 
Praėjusį sezoną K. Gusevas pradėjo Latvijos „Dinaburga“ klube, bet netrukus jis persikėlė į Prancūzijos antrojo diviziono „Clermont“ ekipą, kurioje per 16 sužaistų susitikimų jis surinko devynis rezultatyvumo balus (3 įvarčiai ir 6 rezultatyvūs perdavimai). Sezoną iš Zarasų kilęs gynėjas užbaigė atstovaudamas Lietuvos rinktinei, su kuria jis iškovojo pasaulio čempionato IA diviziono bronzą.
 
Žaidimas Suomijoje nebus nauja patirtis K. Gusevui – 2016-2018 metais jis du metus praleido šios šalies jaunimo lygose. Per savo karjerą jis taip pat yra žaidęs Rusijos jaunimo lygoje bei Latvijos ir Lenkijos aukščiausiose lygose.