Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokius“ nugalėjęs Vilniaus „Orakulas“ pratęsė pergalių seriją (fotogalerija)

2020-02-15
 Vasario 12 d. „Pramogų arenos“ ledą su pergale paliko šį LRML čempionato sezoną pralaimėjimų nepatyrusi Vilniaus „Orakulo“ komanda. Kovoje prieš Vilniaus „Lokius“ „Orakulas“ nugalėjo rezultatu 3:6 (1:3, 2:1, 0:2). „Lokių“ vartininku paskirtas Boleslavas Konopackij, „Orakulo“ vartuose budėjo Maksimas Čiževskij.

„Lokių“ žaidėjas Karolis Janušauskas rungtynių laiko nešvaistė – jau pirmąją minutę pasiuntė ritulį į „Orakulo“ vartus (0:1). „Orakulas“ apšilo ir atsakomąją rezultatyvią ataką surezgė 8-ąją susutikimo minutę – 07:47 pusiausvyrą atstatė Nikolajus Sidorov (1:1, perd. Marius Citavičius). Antroje kėlinio pusėje „Orakulas“ perėmė iniciatyvą. 14:11 puikiai sužaidė įvartį pelniusio Vincento Putriaus ir jam perdavimą atlikusio Jano Sevruk tandemas (1:2). 16:28 „Lokių“ pamestą ritulį „priglaudė“ ir varžovų klaida pasinaudojęs individualų įvartį pelnė Marius Citavičius (1:3).

Įpusėjus rungtynėms „Lokiai“ bandė reabilituotis – antrą kėlinį sužaidė rezultatyviau už oponentus. 31:54 „Orakului“ įvartį pelnė Sergejus Bogdanov (1:4, perd. Nikolajus Sidorov). Po poros minučių į „Orakulo“ vartus du kartus iš eilės įskriejo „lokių“ mesti rituliai: 33:00 individualų įvartį įmušė Karolis Janušauskas (2:4), 35:38 tolimą ir nepriekaištingai tikslų metimą savarankiškai atliko „lokys“ Andrius Dagilis (3:4).

Visgi „Orakulas“ tempo nemažino ir varžovams lyginti rezultato neleido. Paskutiniojo kėlinio antrą minutę „Lokių“ gynybą nukenksmino ir įvartį pelnė Vitalijus Daukševič (3:5, perd. Vladas Seniut). Nepaisant „Lokių“ pastangų gintis, į jų vartus atskriejo dar vienas priešininkų mestas ritulys. Paskutinio rungtynių įvarčio autorius – Darius Tovianskij (3:6, perd. Vincentas Putrius).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Andrius Dagilis („Lokiai“) ir Marius Citavičius („Orakulas“).