Titulinis » Naujienos » Tris įvarčius pelnę lietuviai buvo pagrindiniai „HC Žalgirio“ pergalės kalviai

Tris įvarčius pelnę lietuviai buvo pagrindiniai „HC Žalgirio“ pergalės kalviai

2014-11-27
Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) į pergalių kelią sugrįžo „HC Žalgirio“ klubas, kuris ketvirtadienį Elektrėnuose 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) įveikė lietuvio Mauro Baltrukonio atstovaujamą Tverės „Tverichy“ (Rusija) ekipą.

Galingai rungtynių pradžioje žaidę žalgiriečiai nesužaidus nė 6 minučių jau turėjo dviejų įvarčių persvarą – pasižymėjo Dmitrijus Gurkovas (4:11) ir lietuvis Danielius Nomanovas (5:51). Likusi kėlinio dalis klostėsi apylygiai ir nė vienai komandai nepavyko pelnyti daugiau įvarčių.

Įpusėjus antrajam kėliniui „HC Žalgirio“ gynybą pralaužė Ilja Smirnovas (29:59), tačiau D.Nomanovas (35:44) dar vienu tiksliu smūgiu sugrąžino žalgiriečiams dviejų įvarčių persvarą. Prie pastarojo įvarčio rezultatyviu perdavimu prisidėjo ir lietuvis Ilja Četvertakas. Trečiojo kėlinio pradžioje „Tverichy“ vėl priartėjo iki minimumo – pasižymėjo Andrejus Demidovas (44:36), bet I.Četvertakas (49:17) suteikė „HC Žalgiriui“ saugesnį pranašumą. Svečių viltis pakovoti dėl pergalės per likusį rungtynių laiką gerokai sumažino dažnos pražangos. 56-ą minutę į „Tverichy“ vartus netgi buvo skirtas baudinys, bet jo realizuoti nepavyko „HC Žalgirio“ naujokui Artiomui Dašutinui.

Po gana ilgos pertraukos į „HC Žalgirio“ gretas ketvirtadienį sugrįžo peties traumą išsigydęs lietuvis Edgaras Protčenko. Šiame mače žaidė ir Edvinas Boroška, o Ugnius Čižas šį kartą nebuvo registruotas rungtynėms.

Penktadienį Elektrėnuose šios dvi komandos sužais dar vienas rungtynes.

„HC Žalgiris“ (67 tšk.) Vakarų konferencijoje išsaugojo 4-ą vietą, o „Tverichy“ (43 tšk.) ir toliau užima 9-ą poziciją tarp 17 komandų.