Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ laimėjo atkaklią kovą prieš Vilniaus „Ober-Haus“

Trakų „Galvė“ laimėjo atkaklią kovą prieš Vilniaus „Ober-Haus“

2018-10-11
Andželika Jankovskaja
Spalio 10-ąją Vilniuje ant ledo pečius surėmė Trakų „Galvė“ ir Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulio komandos. Visą rungtynių laiką vykusi kova įrodė, kad susitiko lygiaverčiai varžovai. Trakiškiai tą vakarą buvo stipresni ir Vilniaus komandą nugalėjo rezultatu 3:4 (1:1, 1:2, 1:1).

Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko: 7-ąją minutę „Ober-Haus“ vartus pasiekė „Galvės“ atstovo Raimondo Vaškevič mestas ritulys (0:1). Rezultatą vilniečiai išlygino 15-ąją minutę, kai po Vadimo Kozlovo perdavimo įvartį pelnė Mantas Buika (1:1).

Trakų „Galvė“ skirtumą atstatė įpusėjus antrajam kėliniui: tikslų metimą atliko Marius Gaidys (1:2). Po 10 min. įnirtingo mūšio „Ober-Haus“ žaidėjas Jonas Matusevičius gražiu užtikrintu įvarčiu Trakų komandos pranašumą eliminavo (2:2). Tam pranašumui susigrąžinti „Galvei“ prireikė vos minutės: taikliai smogė Rokas Parangovskij (2:3). Visgi trakiškių nervingumą, kilusį dėl noro labiau atsiplėšti nuo varžovų, rodė jų daromos klaidos.

Tvirčiau Trakų ledo ritulininkai pasijuto po dar vieno „Galvės“ įvarčio, kurį trečiojo kėlinio pradžioje įmušė Artūras Vyšniauskas (2:4). Vilniečiai svečiams atsipalaiduoti neleido iki pat rungtynių pabaigos: 59-ąją minutę „Ober-Haus“ komandą įvarčiu bandė gelbėti Marius Šalomskas (3:4), trakiškiams žaidžiant mažumoje paskutines minutes „Ober-Haus“ sužaidė su tuščiais vartais, bet laiko išlyginti rezultatui ir pratęsti kovą vilniečiams neužteko.