Titulinis » Naujienos » R.Aliukonio sugrįžimas neišgelbėjo „Energijos“ nuo pralaimėjimo

R.Aliukonio sugrįžimas neišgelbėjo „Energijos“ nuo pralaimėjimo

2014-11-19
Sportas.lt informacija
 Lietuvos ledo ritulio rinktinės gynėjas Rolandas Aliukonis sugrįžo į Elektrėnų „Energijos“ gretas, tačiau elektrėniškiai Baltarusijos aukščiausios lygos rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje 6:8 (1:3, 2:1, 3:4) neatsilaikė prieš vieną iš tiesioginių konkurentų – Novopolocko „Chimik-SKA-2“ klubą.

Vienintelį kartą „Energija“ pirmavo rungtynių pradžioje po tikslaus Dovydo Kulevičiaus (1:53 min.) smūgio. Deja, dar pirmajame kėlinyje rezultatyviausias lygos žaidėjas Vitalijus Raparovičius (7:10), Pavelas Šagibalovas (10:40) ir Antonas Naumenka (17:55) suteikė svečiams dviejų įvarčių persvarą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui V.Raparovičius (21:48) dar labiau padidino „Chimik-SKA-2“ pranašumą, bet tuomet iniciatyvos ėmėsi Aivaras Bendžius. 23-ią rungtynių minutę jis pelnė antrąjį „Energijos“ įvartį, o 37-ą minutę – trečiąjį, nors tuomet elektrėniškiai žaidė trise prieš penkis varžovus.

„Energijos“ padėtis gerokai komplikavosi trečiojo kėlinio pirmoje pusėje. Nerijų Dauksevičių nuginklavo V.Raparovičius (40:46), Ilja Podskokovas (42:42) ir Igoris Šketikas (49:09), o rezultatas tapo 7:3 svečių naudai. Rungtynėms artėjant prie pabaigos įvarčius pelnė rezultatyviausias šio sezono „Energijos“ žaidėjas Mindaugas Kieras (55:23), Artūras Visockas (56:43) bei A.Bendžius (57:45), o „Energijai“ atsirado viltis kovoti dėl pergalės. Deja, paskutinis varžovų vartų šturmas baigėsi nesėkmingai, o V.Raparovičius (59:42) dar suspėjo pasiųsti ritulį į tuščius elektrėniškių vartus, kurie vartininką buvo pakeitę šeštuoju aikštės žaidėju.

Ketvirtadienį šios dvi komandos Elektrėnuose susitiks dar kartą. Sportas.lt primena, kad praėjusią savaitę Novopolocke šios ekipos pasidalino po pergalę.

„Energija“ (25 tšk.) liko 8-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Chimik-SKA-2“ (31 tšk.) tarp 11 komandų užima 6-ą poziciją.