Titulinis » Naujienos » Paskutinė varžovė – dėl išlikimo kovojanti Korėja (visų rungtynių transliacijos)

Paskutinė varžovė – dėl išlikimo kovojanti Korėja (visų rungtynių transliacijos)

2019-01-18
hockey.lt inf.
 Šeštadienį Taline (Estija) bus baigiamas pasaulio U-20 IIA diviziono ledo ritulio turnyras, kuriame po keturių turų nugalėtojų vardą užsitikrino Estijos rinktinė, o lietuviai vis dar kovoja dėl antrosios vietos.
 
Paskutinėse čempionato rungtynėse lietuviai nuo 16:30 val. susitiks su Korėja, kuriai šis mačas yra gyvybiškai svarbus dėl išlikimo šiame divizione. Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite stebėti hockey.lt portale.
 
Korėja dažnai migruoja tarp IIA ir IIB divizionų. Nuo 2012 metų vykstančioje dabartinėje sistemoje jie per septynis čempionatus du kartus užėmė paskutinę vietą ir iškrito į IIB divizioną ir nors sykį nesugebėjo jau kitais metais sugrįžti atgal, tačiau tai padarė dar po metų, o antrą kartą į IIA divizioną sugrįžo iškarto.
 
Sėkmingiausiai IIA divizione Korėja pasirodė praėjusiais metais, kuomet lietuviai varžėsi IB divizione. Tada su 10 taškų korėjiečiai sugebėjo iškovoti sidabro medalius.
 
Korėjiečiai į šį turnyrą atsivežė vos vieną žaidėją gimusį ne 1999 metais, todėl ji yra vyriausia pirmenybių komanda. Tiesa, nepaisant savo amžiaus, patirties tokio rango turnyruose šios rinktinės žaidėjams gali ir pritrūkti – U-20 rinktinei pasaulio čempionatuose yra žaidęs vienintelis šios rinktinės atstovas - vartininkas Tae Kyung Kimas, kuriam tai trečiasis turnyras šioje amžiaus grupėje.
 
Šiame čempionate Korėja kol kas sugebėjo iškovoti tik vieną tašką, kai atidarymo rungtynėse po pratęsimo 1:2 pralaimėjo Rumunijai. Vėliau korėjiečiai net 1:13 buvo sutriuškinti britų, 2:3 pralaimėjo ispanams bei 2:7 - čempionų titulą tose rungtynėse užsitikrinusiems estams.
 
Net ir pergalė prieš lietuvius korėjiečiams negarantuotų išlikimo šiame divizione. Jeigu ispanai sugebėtų bent tašką atimti iš britų, tuomet Korėja vėl sugrįžtų į IIB divizioną.
 
Lietuvos rinktinė pirmose rungtynėse po įspūdingo pirmojo kėlinio, kuriame pelnė keturis įvarčius be atsako, nugalėjo Didžiąją Britaniją (6:4), antrose rungtynėse po labai atkaklios kovos ir baudinių serijos 1:2 turėjo pripažinti Estijos pasipriešinimą, trečiadienį po pratęsimo 4:5 nusileido Rumunijai, o ketvirtadienį 4:0 nugalėjo Ispaniją.
 
Žvelgiant į asmeninę statistiką, Korėjos komandą į priekį tempia Junkyungas Yangas, kuris per ketverias rungtynes įmušė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. T.Kyungas Kimas šiuo metu yra daugiausiai smūgių į vartus per ketverias čempionato rungtynes sulaukęs vartininkas, o jį nuo mūsiškio Lauryno Lubio skiria 15 smūgių. Visgi atlaikymo procentas skiriasi kardinaliai - korėjietis atrėmė 86,90 proc. smūgių ir tai yra blogiausias rezultatas čempionate, tuo tarpu lietuvis - 93,46 proc. ir jis pagal tai nusileidžia tik dvejas rungtynes žaidusiam estui Christopheriui Kullervo Jogi (94,55 proc.).
 
Pergalės atveju lietuviai užsitikrintų sidabro medalius, o apie visus kitus variantus galite paskaityti paspaudę čia.
 
Visas paskutinės U-20 IIA diviziono čempionato dienos tvarkaraštis:
 
13:00 Didžioji Britanija - Ispanija
 
 
16:30 Lietuva - Korėja
 
 
20:00 Estija - Rumunija
 
 
Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA diviziono lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
 
1. Estija             4   3   1   0    0    16:6   11 
2. Lietuva            4   2   0   2    0   15:11    8
3. Rumunija           4   1   2   0    1   12:11    7
4. Didžioji Britanija 4   2   0   0    2   23:14    6
5. Ispanija           4   1   0   0    3     6:1    3
6. Korėja             4   0   0   1    3    6:25    1

Komentuoti