Titulinis » Naujienos » M.Kaleinikovas puikiai žaidžia Latvijoje, P.Gintautas Norvegijoje - rezultatyviausias komandoje

2017-03-20
 Dvejas puikias rungtynes Latvijos „Virsligos“ atkrintamųjų varžybų pusfinalyje sužaidė Liepojos „Liepaja“ komandos puolėjas Markas Kaleinikovas.

Lietuvos rinktinės puolėjas pusfinalio trečiose rungtynėse Liepojoje pelnė ketvirtąjį komandos įvartį (42:16) ir padėjo klubui 5:3 (0:0, 2:1, 3:2) nugalėti Rygos „Mogo“ komandą.

Ketvirtose serijos rungtynėse M.Kaleinikovas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį (10:51) ir inicijavo komandos spurtą 3:0, tačiau kovą 5:4 (2:3, 1:0, 2:1) laimėjo „Mogo“ ir išlygino serijos rezultatą 2:2.

Tris įvarčius atkrintamosiose pelnęs lietuvis Latvijos atkrintamųjų rezultatyviausiųjų sąraše žengia 29 vietoje.

Puikią seriją Norvegijos pirmos lygos pereinamajame turnyre dėl teisės žaisti aukščiausioje pagal pajėgumą lygoje „Get – ligaen“ tęsia dar vienas Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Paulius Gintautas.

Keturių komandų turnyre haldeno „Comet“ ekipa 3:8 (1:3, 0:3, 2:2) nusileido aukščiausioje lygoje vietą bandančiai išsaugoti Kongsvingerio „Knights“ ekipai.

P.Gintautas pelnė pirmąjį rungtynių įvartį (09:06) ir pasižymėjo iki rungtynių pabaigos likus trims sekundėms (59:57).

„Comet“ galėjo išsaugoti šansus pakovoti dėl vietos aukštesniame divizione per dvikovą su Manglerudo „Star“ekipa, tačiau jai nusileido po pratęsimo 4:5 (2:2, 1:1, 1:1, 0:1).

P.Gintautas vėl buvo vienas aktyviausių komandoje, pelnė išlyginamąjį įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje (19:50), o po perdavimo (33:32) rezultatas vėl tapo lygus.

Po šių rungtynių „Comet“ prarado šansus pakilti aukštyn. Pereinamame turnyre komandoms liko sužaisti po vienerias rungtynes.

P.Gintautas lemiamą sezono etapą žaidė puikiai, tapęs komandos puolimo lyderiu, per penkerias rungtynes surinkęs 7 taškus (3 įvarčiai ir 4 rezultatyvūs perdavimai).