Titulinis » Naujienos » "Lokiai - Poseidonas" sudorojo ir "pankus"

"Lokiai - Poseidonas" sudorojo ir "pankus"

2014-11-19
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienį šeštą pergalę septintose rungtynėse iškovojo čempionato lyderis, Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“, kurie namuose 6:1 (1:0, 2:0, 3:1) nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“.

Sostinės ledo ritulininkai sezone puoselėja nemažas ambicijas, tad pirmoji sezono akistata tarp šių komandų buvo intriguojanti.

Patyrę elektrėniškiai pirmajame kėlinyje nubaudė varžovus už Karolio Šliko pražangą ir išsiveržė į priekį po Vladimiro Fiščevo įvarčio (05:46, dauguma).

Antrajame kėlinyje septintąjį įvartį sezone pelnė Laisvydas Kudrevičius (33:43), įvartį pridėjo legionierius Nickas Aubinas (37:17) ir šeimininkai įgijo apčiuopiamą persvarą.

Trečiojo kėlinio viduryje kovai Vilniaus  klubą bandė prikelti Karolis Šlikas (49:42), tačiau dar vieno jauno elektrėniškio Dominyko Škadausko septintasis įvartis sezone (54:05) nubraukė intrigą.

Rungtynių pabaigoje dar du įvarčius pridėjo įsismaginęs vienintelis čempionato juodaodis NIckas Aubinas ir čempionato lyderiai šventė užtikrintą pergalę.

„Lokiai – Poseidonas“: N.Aubinas 3, V.Fiščevas, L.Kudrevičius, D.Škadauskas po 1 įvartį.
„Hockey Punks“: K.Šlikas 1 įvartis.