Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai“ žygiuoja be pralaimėjimų

Kauno „Bizonai“ žygiuoja be pralaimėjimų

2014-11-18
 Kauno “Bizonai” iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų ir tapo Lietuvos ledo ritulio mėgėjų čempionato lyderiais. Jie svečiuose 7:3 (2:1, 3:1, 2:1) įveikė Kauno “Velnių” komandą.

Dvikovos  favoritais buvo įvardijami „Bizonai“, tačiau  rungtynės lengvos nebuvo. Jau ketvirtą rungtynių minutę „Velniai“ įmušė pirmąjį rungtynių ivartį. Pasižymėjo Saulius Barzda (03:52). Po šio įvarčio pradėjo veržtis aistros ko pasėkoje abiejose komandose pasipylė baudos minutės.“Bizonams“ rezultatą pavyko išlyginti ir persverti tik pirmojo kėlinio pabaigoje, kai du kartus pasižymėjo Gintaras Šabūnas (17:00 , 18:55) . Įpusėjus rugtynėms  Kauno „Bizonai“ tik didino persvarą,  į kurią „Velniai“ atsakė tik trimis įvarčiais. Su šia pergale „Bizonai“ įsitvirtino turnyrinės  lentelės viršuje, o Kauno „Velniai“ kol kas nėra iškovoję nei vienos pergalės ir užima ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

„Velniai“: Saulius Barzda, Kęstutis Merkelevičius, Karolis Janušauskas po įvartį
„Bizonai“: Gintaras Šabūnas, Vaidas Tomas Budrauskas, Sergejus Kiršys 2, Vygintas Sajus 1 įvartis.