Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai“ palaužė Elektrėnų „Energiją-2“

Kauno „Bizonai“ palaužė Elektrėnų „Energiją-2“

2017-05-08
Gegužės 6 d. vyko dar vienos LRML čempionato rungtynės. Vilniuje susitiko Kauno „Bizonai“ ir Elektrėnų „Energija-2“. Rezultatu (1:1, 0:0, 2:0) varžovus įveikė „Bizonai“. Nugalėjusi komanda gavo galimybę kovoti dėl pirmosios, o elektrėniškiai – dėl trečiosios čempionato pozicijos. „Bizonų“ vartus gynė Domantas Butkus, „Elektrėnų-2“ – Justinas Lukšys.

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis. Įvarčių sąskaitą pirmieji atidarė kauniečiai: 14-ąją minutę „Energijos-2“ vartuose atsirado Aleksandro Filino mestas ritulys (1:0). Perdavimą jam atliko Linas Paražinskas. Po poros minučių po Renaldo Urbonavičiaus perdavimo įvarčių skirtumą eliminavo Elektrėnų komandos atstovas Karolis Rusinas (1:1).

Per antrąjį kėlinį varžovams nepavyko suorganizuoti rezultatyvių atakų, įtampa pasireiškė žaidėjų klaidomis bei bereikalingu grubumu, tad abiejų komandų ledo ritulininkams teko „pašildyti“ baudų suolelį.

Rungtynių baigtis ėmė ryškėti paskutiniojo kėlinio metu. Dėl „Energijos-2“ vartininko Justino Lukšio nesportiško elgesio elektrėniškiams teko žaisti mažumoje. 44-ąją minutę susilpnėjusią jų gynybą nesunkai įveikė „Bizonų“ snaiperis Linas Paražinskas (2:1). Perdavimą atliko Justas Misikonis. 49-ąją minutę, po Vyto Sakalausko perdavimo, „Bizonų“ įvarčių sąskaitą papildė Antanas Patapavičius (3:1). Likusį rungtynių laiką nei „Energijos-2“ puolimo taktika, nei skirtos paskutinės jėgos nepasiteisino.

Kauno „Bizonų“ komandoje puikiai rungtynes sužaidė Linas Paražinskas (1 įvartis, 1 perdavimas), Aleksandras Filinas, Antanas Patapavičius (1 įvartis), Justas Misikonis, Vytas Sakalauskas (1 perdavimas).

Elektrėnų „Energijos-2“ komandoje pasižymėjo Karolis Rusinas (1 įvartis) ir Renaldas Urbonavičius (1 perdavimas).