Titulinis » Naujienos » „Juodupė“ ir toliau skriaudžia Vilniaus klubus

„Juodupė“ ir toliau skriaudžia Vilniaus klubus

2014-11-23
 Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkai atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau skriaudžia Vilniaus klubus. Šiaurės Rytų Lietuvos ledo ritulio komanda iškovojo trečiąją pergalę sezone, sekmadienį Vilniaus pramogų arenoje po pratęsimo 5:4 (3:0, 1:2, 0:2, 1:0) įveikusi Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.

Svečių komandoje lyg ant sparnų žaidė Ernestas Trukšnys, sulaukęs kvietimo į Lietuvos dvidešimtmečių rinktinę, kuri gruodžio 7-13 dienomis žais Estijoje vyksiančiame pasaulio čempionate. Juodupės miestelio ledo ritulio žvaigždė prisidėjo prie visų trijų pirmojo kėlinio įvarčių, pats pelnęs du ir kartą rezultatyviai asistavęs Artūrui Katuliui.

Antrajame kėlinyje vilnietis Rokas Bacevičius sušvelnino rezultatą, tačiau trečią savo įvartį pelnęs E.Trukšnys grąžino trijų įvarčių persvarą.

Vilniečiai nė nemanė pasiduoti ir Algimantas Visockas dar antrajame kėlinyje sušvelnino rezultatą iki 2:4.

Po truputėlį didinę spaudimą varžovams šeimininkai trečiojo kėlinio metu pelnė du įvarčius ir išlygino rezultatą. Pasižymėjo Edvardas Ivankevičius ir Modestas Kartenis.

Psichologinį pranašumą po trijų įvarčių persvaros panaikinimo turėję vilniečiai nesugebėjo pasipriešinti varžovams pratęsimo metu, kuomet rungtyniaujama keturiese prieš keturis. Sužaidus 2:44 min. pratęsime lemiamą įvartį pelnė Aurelijus Kriščiūnas, kuris ir padovanojo pergalę „Juodupės“ komandai.

„Hockey Punks“: R.Bacevičius, A.Visockas, E.Ivankevičius, M.Kartenis po 1 įvartį.
„Juodupė“: E.Trukšnys 3, A.Katulis, A.Kriščiūnas po 1 įvartį.