Titulinis » Naujienos » „Energija“ ir antrą kartą nugalėjo svečius iš Bresto

„Energija“ ir antrą kartą nugalėjo svečius iš Bresto

2014-12-23
Sportas.lt informacija
Dar vieną svarbią pergalę Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje iškovojo daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri antradienį namuose po atkaklios kovos 4:3 (2:2, 2:1, 0:0) palaužė Bresto „HC Brest-2“ pasipriešinimą.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė svečiams, kurie po Justino Vėželio ir Tomo Vyšniausko pražangų žaidė penkiese prieš tris „Energijos“ žaidėjus. Netrukus Donatą Žukovą nuginklavo Romanas Isaikovas (8:10 min.), o dar po 39 sek. pasižymėjo Jevgenijus Bobičius (8:49). Visgi, „Energijai“ pavyko atsitiesti – rezultatą sušvelnino Lukas Vėželis (10:52), o kiek vėliau kiekybine persvara pasinaudojo ir pusiausvyrą atstatė Rolandas Aliukonis (12:03).

Antrajame kėlinyje pirmasis pasižymėjo Nikita Nikitiukas (27:21), bet „Energijai“ pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir pirmą kartą išsiveržti į priekį. Įvarčius pelnė Mantas Marcinkevičius (34:37) bei geriausias sezono rungtynes sužaidęs L.Vėželis (36:05). Paskutiniame rungtynių trečdalyje „Energija“ žaidė gana drausmingai ir neleido varžovams išplėšti pratęsimo, nors „HC Brest-2“ bandė gelbėtis keisdami vartininką aikštės žaidėju.

Sportas.lt primena, kad pirmąsias šių dviejų komandų tarpusavio rungtynes Elektrėnuose pirmadienį rezultatu 7:3 (4:0, 2:0, 1:3) laimėjo „Energija“.

„Energija“ (35 tšk.) įsitvirtino 8-oje turnyrinės lentelės vietoje ir kiek atitrūko nuo 9-oje pozicijoje esančio „HC Brest-2“ (30 tšk.) klubo.

Artimiausias dvejas rungtynes elektrėniškiai žais jau kitų metų sausio 7-8 dienomis svečiuose su lygos lyderiu ir čempiono titulą ginančiu Minsko „Junior“ (71 tšk.) klubu.