Titulinis » Naujienos » E. Krakauskas Šveicarijoje pasižymėjo rezultatyviu perdavimu

E. Krakauskas Šveicarijoje pasižymėjo rezultatyviu perdavimu

2019-12-17
hockey.lt informacija, Mauricette Schnider nuotr.
Po tarptautinių mačų pertraukos klubinis ledo ritulys sugrįžta į didžiausias pasaulio lygas. Jau pirmajame ture po pertraukos savo taškų kraitį Šveicarijoje papildė Emilijus Krakauskas.

Antroje šalies lygoje („Swiss League“) „EHC Kloten“ klube žaidžiantis puolėjas padėjo savo klubui 5:0 sutriuškinti „GCK Lions“ ekipą. Lietuvos rinktinės narys asistavo ketvirtajam savo komandos įvarčiui bei pats buvo labai arti tikslo – jo atliktas metimas pataikė į vartų konstrukciją.

Penktą kartą iš eilės triumfavusi „EHC Kloten“ išlieka pirmoje „Swiss League“ pozicijoje.

Ne taip sėkmingai antradienio mačas susiklostė Nerijaus Ališausko atstovaujamai Rygos „Dinamo“ komandai. Rygiečiai namuose 1:4 nusileido Maskvos CSKA klubui. 17:09 min. ant ledo praleidęs gynėjas per šį laiką blokavo keturis varžovų metimus.