Titulinis » Naujienos » D. Lacroix debiutą lietuviai pažymėjo dramatiška pergale po baudinių serijos

D. Lacroix debiutą lietuviai pažymėjo dramatiška pergale po baudinių serijos

2018-11-08
Ketvirtadienį startavusiame „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyre dramatišką pergalę po baudinių serijos iškovojo Lietuvos nacionalinė rinktinė.

Per plauką nuo pergalės per pagrindinį laiką buvę lietuviai galiausiai buvo priversti žaisti pratęsimą, tačiau nepalūžo ir iškovojo pirmąją naujojo trenerio Danielio Lacroix pergalę su Lietuvos rinktine – Japonijos rinktinę įveikę po baudinių serijos – 3:2.

Pirmasis kėlinys sėkmingesnis buvo japonams – jie pelnė įvartį ir po pirmųjų dvidešimties minučių pirmavo prieš mūsų šalies atstovus.

Varžovų pranašumą lietuviams pavyko panaikinti antrajame kėlinyje, kai kiekybinę persvarą išnaudojo Arnoldas Bosas, pasižymėjęs po Nerijaus Ališausko perdavimo.

Trečiojo kėlinio pradžia įsimintina buvo Dovydui Streckiui – po „Kaunas Hockey“ žaidėjo metimo ritulį į vartus nukreipė oponentas, taip įrašydamas lietuviui pirmąjį oficialų įvartį atstovaujant nacionalinei ekipai.

Kai jau atrodė, jog šis įvartis taps pergalingu, vartininką šeštu aikštės žaidėju pakeitę Japonijos atstovai surado galimybę sugrįžti į rungtynes bei pasiuntė ekipas į pratęsimą.

Pratęsimo metu įvarčių žiūrovai neišvydo, o po jų sekusioje baudinių serijoje A. Boso ir Ugniaus Čižo tikslūs smūgiai, bei geriausiu mačo žaidėju Lietuvos rinktinėje išrinkto Manto Armalio atremti keturi baudiniai leido Lietuvos rinktinei iškovoti labai svarbią pergalę.

Rytoj Lietuvos rinktinė turės poilsio dieną, o šeštadienį jie bandys laimėti A grupės kovas susitikdami su Baltarusijos komanda.

Komentuoti

saras, 2018-11-11 05:42:07
Uz pergale aciu, bet sudesttmas zaideju apmaudus.
BABA-JAGA, 2018-11-10 09:51:56
Šaunuoliai bet nevarykite Jus ant federacijos reikia džiaugtis kad vyksta tokio lygio turnyrai o Bosui tai nepasiseke netyčia liko lazda ji gali suprasti tik tie kas žaidžia ledo rituli, nenoriu išsiplėsti komentatoriams norėčiau palinkėti ką nors gyvenime nuveikti daugiau gero ne tik kritikuoti kitus tai yra lengviausia.Pagarbiai visiems ledo ritulininkams tik pergalė.B.J
megstantis duoti i nosi, 2018-11-09 18:13:29
bosui reiktu to ! golus kala viskas gerai, malacius, bet kas is to jeigu po to viska griauna, uz lempines prazangas reiketu gerai duoti :)
to Vilnius, 2018-11-09 09:49:10
apie tai ir buvo pastebėjimas, kad normaliai reikia viska organizuoti, o ne verkšlenimas kaip čia vienas komentatorius"MMM"pats piktas ant viso pasaulio yra kas paima ir padaro o tiesiog Mūsų LT "federacija"asociacija ar lyga nevertina tinkamai, o tik pasitiki užsieniečiais kurie tik atvažiuoja ir tiems va visiškai tas pats LT ledo ritulis
., 2018-11-09 08:24:41
Sveikinimai rinktinei. Saunuoliai vyrai. Gerai kovesi. Sveikinimai Streckiui! Gal kiek kurjoziskas, bet tai ivartis! Bosa irgi norisi pasveikint ir uz ivarti ir uz baudiniu serija, bet uz tas 2+2 maco pabaigoje, kai visiskai nebuvo reikalo taip elgtis... na... tikiuosi is trenerio irgi gavo bylos... Sekmes vyrai!
vilnius, 2018-11-09 08:12:58
Kaip moka taip dirba,pernai mokejo vienaip siemet taupo toks ir lygis.
?, 2018-11-09 06:56:25
kur metimai i vartus visi nuliai?
Niurzgliams, 2018-11-09 06:44:28
Kas do niurzgliu krastas... Treneris pakalbintas statistika visa saite. Paziuret nesugeba komentarus rasyt pirmi. Geda jums geda...
E, 2018-11-09 02:08:09
Ar vyrai specialiai paleido maca ar neturi patirties, kad "nepersokes grovio nesakyk op". Aiskiai atsipalaidavo gale maco, po keliu greitu uzpuolimu. Dekui
MMM, 2018-11-09 01:47:15
O nejeikit jus komentatatoriai visi na h..., paimkit ir padarykit.
?, 2018-11-09 01:17:13
Asociacija o kur visa statistika? tarptautinis turnyras net negalit statistikos organizuoti? ar kaip visada ir visur taupymas, nors sistema yra kaip per NLRL juk viskas tas pats, reikia tik noro ir paskatinimo...
To sirgalius, 2018-11-09 00:47:07
Po rungtynių buvo galima matyti, kaip prie kamerų buvo kalbinamas Armalis ir naujasis rinktinės treneris. Naktį žmonės tikriausiai miega, tai ką jie papasakojo išgirsim jau tikriausiai tik rytoj ryte.
sirgalius, 2018-11-08 22:47:24
O kodėl po rungtyniu nepakalbintas nei naujasis treneris, kuris atvažiavo ne iš bet kur o iš NHL, nei žaidėjai ???? Žiauriai gėa, žemas lygis.O mes norime kad ledo ritulys populiarėtu Lietuvoje .Nejuokinkit.