Titulinis » Naujienos » „Baltų ainiai“ tęsia pergalių seriją

„Baltų ainiai“ tęsia pergalių seriją

2014-12-02
.Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate Kauno „Baltų ainiai“ antradienio vakarą laikinosios sostinės ledo arenoje nepaliko jokių šansų Rokiškio „Rokiškiui“ ir nugalėjo varžovus rezultatu 7:3 (4:1, 0:2, 3:0).

Po pergalės prieš Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandą kauniečiai ir toliau žengia pergalingai ir vejasi čempionato lyderius, Elektrėnų klubą.

Dvikovoje kauniečiai jau pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 4:0 ir leido sau atsipalaiduoti.

„Rokiškio“ komanda ginklų nesudėjo. Kovingi aukštaičiai po trupinėlį mažino atsilikimą ir po dviejų įvarčių antrojo kėlinio viduryje per 40 sekundžių priartėjo iki 4:3.

„Baltų ainiams“ pertrauka prieš trečiąjį kėlinį išėjo į naudą ir šeimininkai dviem Ermino Gutausko ir Žygimanto Girdžiaus įvarčių vėl truktelėjo į priekį iki 6:3. „Rokiškio“ komanda priešinosi iki pat dvikovos pabaigos, tačiau įvarčiai nekrito.

Septintuoju įvarčiu tašką rungtynėse padėjo Ulfas Oscaras Williamas Sollinas – 7:3.

„Baltų ainiai“: W.Sollinas 2, D.Streckis, A.Gutauskas, D.Žiūkas, E.Gutauskas, Ž.Girdžius po 1 įvartį.
„Rokiškis“: D.Janušonis, D.Deksnys, A.Rukšėnas po 1 įvartį.