Titulinis » Naujienos » Artėjant atkrintamosioms varžyboms - "Geležinio Vilko" pergalė

Artėjant atkrintamosioms varžyboms - "Geležinio Vilko" pergalė

2020-02-21
 Lietuvos ledo ritulio čempionate buvo sužaistos dar vienerios priešpaskutinio turo rungtynės.

Kaune įvykusioje dvikovoje „Geležinis Vilkas“ 5:2 nugalėjo „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komandą.

Vilniečiai pranašumą rungtynėse įgijo vos po 18 sekundžių, kai pasižymėjo Edvinas Boroška, o pirmajame kėlinyje persvarą vėliau padvigubino Dominykas Bisturys. Kiekybinę persvarą antrajame kėlinyje realizavęs Rojus Plepys rezultatą dar labiau padidino „vilkų“ naudai, o į taip pat kiekybinio pranašumo metu pelnytą Mato Čyvo įvartį, atsakė kitas „Geležinio Vilko“ atstovas Arnas Misiukas.

Trečiajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais, kurie rungtynių baigties nepakeitė. Jungtinėje ekipoje pasižymėjo Erminas Gutauskas, o sostinės klube – Patrikas Misiukas.

Abi šios komandos reguliarųjį sezoną užbaigs tarpusavio rungtynėmis vasario 25 dieną.