Titulinis » Naujienos » "Kaunas City" neprilygo stipriausiai praėjusio sezono Latvijos komandai (VIDEO)

"Kaunas City" neprilygo stipriausiai praėjusio sezono Latvijos komandai (VIDEO)

2022-09-14
Trečiadienį Optibet ledo ritulio lygoje „Kaunas City“ patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Zemgale“ ekipą.

Kauno ledo rūmuose vykusiose rungtynėse kauniečiai 1:10 neturėjo vilčių prieš stipriausią praėjusio sezono Latvijos komandą. Pralaimėjimą patyrę rungtynių šeimininkai šį sezoną OHL taškų dar nėra iškovoję.

Svečiai iš Latvijos pranašumą įgijo dar antrąją rungtynių minutę. Į Artūro Pavliukovo ginamus vartus ritulį pasiuntė Kevinas Stradniekas (01:19, rez. perd. Robertas Petrovičas, Raineris Rulleris).

Sužaidus aštuonias minutes „Kaunas City“ vienu metu gavo net dvi pražangas ir ant nubaustųjų suolelio sėdus dviem šeimininkų žaidėjams Artūras Homjakovas realizavo kiekybinę persvarą (08:51, rez. perd. Ričardas Bernhardas).

Savo pranašumą „Zemgale“ dar labiau padidino vos prasidėjus antrajam kėliniui. Tikslūs buvo Kristapas Rokis ir Kristapas Kristinšas.

Vienintelį savo rungtynių įvartį „Kaunas City“ pelnė išnaudodami dvigubą kiekybinį pranašumą. Į varžovų iš Latvijos vartus ritulį pasiuntė Artiomas Starovoitovas (28:19, rez. perd. Rudolfas Lapsa).

Po kauniečių pelnyto įvarčio „Zemgale“ atsakė net keturiomis tiksliomis atakomis per likusią antrojo kėlinio dalį. Latvijos čempionų persvarą triuškinama pavertė Rainerio Rullerio, K. Stradnieko, Ričardo Bernhardo ir Silvestro Uvio Lazarenoko įvarčiai.

Trečiajame kėlinyje į „Kaunas City“ vartus stojo Ernestas Valdemaras Tomasas, kuriam taip pat teko praleisti du įvarčius. Paskutinius taškus rungtynėse padėjo Artūras Karaša ir Renartas Džeroldas Alksnis.