Titulinis » Naujienos » K. Gusevas sezoną pradėjo įvarčiu Suomijos taurėje

K. Gusevas sezoną pradėjo įvarčiu Suomijos taurėje

2022-08-31
Trečiadienį savo sezoną Suomijoje pradėjo vasarą į šią šalį po kelių metų pertraukos sugrįžęs Kostas Gusevas, kuris startavo šios šalies taurės turnyre.

Trečiajame Suomijos taurės etape lietuvio atstovaujama JHT komanda nesėkmingai pradėjo savo kovas trijų komandų grupėje 3:7 nusileisdama „Raahek“ ledo ritulininkams. Nesėkmė namuose JHT komandai paliko tik teorines galimybes patekti į kitą etapą: kovas taurėje tęs tik grupės nugalėtoja.

Pirmąjį šeimininkų įvartį pelnė Lietuvos rinktinės narys: K. Gusevas pasižymėjo pirmajame kėlinyje JHT komandai turint kiekybinį pranašumą ir sušvelnino varžovų pranašumą iki vieno įvarčio. Tikslą pasiekė tolimas gynėjo metimas.

Kitas taurės rungtynes JHT žais rugsėjo 2 dieną, susitikdami su antrajame Suomijos divizione bronzos medalius iškovojusia „Roki“ komanda. Tą pačią dieną savo pasirodymą Suomijos taurėje pradės ir Martyno Griniaus atstovaujama „Pelitat“ komanda, kurių laukia „Kiekko-Pojat“ iššūkis.