Titulinis » Naujienos » E. Protčenko keliasi į vieną stipriausių Prancūzijos antrojo diviziono komandų

E. Protčenko keliasi į vieną stipriausių Prancūzijos antrojo diviziono komandų

2022-05-28
hockey.lt informacija
Pastaruosius tris sezonus Prancūzijoje praleidęs Edgaras Protčenko lieka šioje šalyje dar metams, tačiau keičia komandą – naują sezoną jis pasitiks „Corsaires de Nantes“ komandoje.
 
2019 metais į Prancūziją persikėlęs E. Protčenko pastaruosius tris metus praleido antrajame šalies divizione rungtyniaujančioje „Chambery“ komandoje. Puikiai ekipoje įsitvirtinęs gynėjas praėjusiame sezone tapo vienu rezultatyviausių savo pozicijos žaidėjų visoje lygoje: reguliariajame sezone per 24 susitikimus surinko 23 rezultatyvumo balus (8 įvarčiai ir 15 rezultatyvių perdavimų), o kovoje dėl išlikimo lygoje pridėjo dar 11 rezultatyvumo balų vos per šešis susitikimus (1 įvartis ir 10 rezultatyvių perdavimų).
 
Po geriausio asmeninio sezono Prancūzijoje, lietuvis dėl išlikimo pastaraisiais metais kovojusioje „Chambery“ komandoje karjeros nebetęs: kontraktą lietuviui pasiūlė „Nantes“ ekipa. Šis klubas pastaruoju metu įsitvirtino tarp stipriausių antrojo diviziono klubų ir du sezonus iš eilės pasiekė lygos atkrintamųjų varžybų pusfinalio etapą.
 
25-erių metų gynėjas per savo karjerą prieš atvykdamas į Prancūziją rungtyniavo Lietuvos, Vokietijos, Kanados, Austrijos ir Didžiosios Britanijos komandose. Ledo ritulininkas du kartus gynė Lietuvos garbę pasaulio čempionatuose, o šiemet galimybes prisijungti prie nacionalinės ekipos iš ledo ritulininko atėmė paskutinėse sezono rungtynėse patirta trauma.