Titulinis » Naujienos » LRML čempionato reguliarųjį sezoną uždarė „Kaunas Hockey“ kova prieš Trakų „Galvę“ (FOTO)

2022-04-25
 Balandžio 25 d. vakarą, kol Vilniuje buvo žaidžiamos LRML čempionato finalinio ketverto sudėčiai svarbios rungtynės, Kaune „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai paskutinei čempionato reguliaraus sezono kovai priėmė Trakų „Galvę“. Pastarąsias dvi rungtynes nė vieno įvarčio nepelnę „Galvės“ ledo ritulininkai atsiėmė su kaupu ir nugalėjo aikštės šeimininkus rezultatu 5:7 (1:0, 3:5, 1:2). „Kaunas Hockey“ vartus gynė Modestas Baltrūnas, „Galvės“ vartuose budėjo Albertas Grinevičius.

Pirmame kėlinyje pelnytas tik vienas įvartis. Įpusėjus kėliniui „Kaunas Hockey“ įvarčių sąskaitą atidarė Vincentas Putrius (1:0, 07:05, rez. perd. Marius Šukys). Du kartus kėlinyje „Galvė“ pabandė sužaisti su šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau tai nepasiteisino.

„Kaunas Hockey“ savo charakterį dar kartą pademonstravo pirmą antro kėlinio minutę: kiekybinę persvarą turėjusiems trakiškiams kauniečiai įmušė dar vieną įvartį. Įvarčio autorius – Edgaras Stašys (2:0, 20:42, rez. perd. Vincentas Putrius). Netrukus prabudo ir „Galvė“: kauniečių vartuose atsidūrė Vytauto Krivelio mestas ritulys (2:1, 23:29, rez. perd. Jaroslav Chairulin). „Kaunas Hockey“ pasiraitojo rankoves ir atsiplėšė nuo Trakų komandos: antrą įvartį įmušė Vincentas Putrius (3:1, 23:56), o po minutės pasižymėjo Roberts Budahs (4:1, 24:53, rez. perd. Paulius Bigenis). Čia kauniečių vienvaldystė baigėsi. „Galvė“ spurtavo ir baigiantis kėliniui persvėrė rezultatą savo naudai. Keturis tolesnius kėlinio įvarčius pelnė Artūras Vyšniauskas (4:2, 26:21, rez. perd. Jaroslav Chairulin, Laurynas Kuliešius), Raimond Vaškevič (4:3, 27:42; 4:4, 29:16, rez. perd. Tomas Vaškevič), o rezultatą persvėrusį įvartį įmušė Romualdas Poteiko (4:5, 32:57, rez. perd. Raimond Vaškevič).

Paskutiniame kėlinyje Trakų „Galvė“ tęsė darbą: kevirtą kėlinio minutę į „Kaunas Hockey“ vartus krito Tomo Vaškevič mestas ritulys (4:6, 43:17, rez. perd. Raimond Vaškevič). Kauno komanda dar kartą įveikė trakiškių gynybą: taiklus buvo Paulius Bigenis (5:6, 55:02, rez. perd. Sergej Obožin, Andrej Voronov), tačiau išlyginti rezultato ir įvesti intrigos šeimininkai nesugebėjo. Vietoj to, paskutinę susitikimo minutę „Galvės“ žaidėjas Artūras Vyšniauskas pelnė rungtynių ir LRML čempionato reguliariojo sezono paskutinį įvartį (5:7, 59:59).