Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ antrą kartą įveikė Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulininkus (FOTO)

2022-04-17
 Balandžio 18 d. paskutiniąsias savo rungtynes reguliariajame sezone sužaidė Vilniaus „Lokiai“ ir Vilniaus „Ober-Haus“. Neseniai įvykusioje dramatiškoje komandų akistatoje nugalėjo „Lokiai“. Antrajame rate „Ober-Haus“ progos atsirevanšuoti neišnaudojo – „Lokiams“ nusileido rezultatu 2:1 (1:0, 0:0, 1:1). Baigiantis reguliariojo sezono rungtynėms turnyrinėje lentelėje aiškėja finalinis ketvertas. „Lokiai“ užėmė pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Už jų likęs trejetas išaiškės sužaidus visas likusias rungtynes.

Pirmo kėlinio pradžioje veiksmas koncentravosi prie „Lokių“ vartų – „Ober-Haus“ puolė gana intensyviai. Tačiau kėliniui įpusėjus puolime įsivažiavo ir „Lokiai“. Ir įsivažiavo sėkmingai – „Ober-Haus“ gynybą ir vartininką Albertą Grinevičių savarankiškai nuginklavo Dmitrij Grikien (1:0, 08:21). Vėliau „Lokių“ užsidegimą pritemdė dvi žaidėjų klaidos, galėjusios lemti „Ober-Haus“ žaidėjų atsakomuosius įvarčius jiems žaidžiant daugumoje. Visgi „Lokiai“ mažumoje sugebėjo ne tik apsiginti, bet ir surezgė porą pavojingų išpuolių prie varžovų vartų.

Antrajame kėlinyje tęsėsi apylygė kova. Nė viena iš komandų įvarčių nepelnė.

Paskutinio kėlinio pradžioje fiksuotos abiejų komandų žaidėjų klaidos, tačiau kiekybinės persvaros nė viena iš komandų neišnaudojo. Intriga tęsėsi iki 58-osios susitikimo minutės, per kurią vėl taikliai smūgiavo ir „Lokių“ pozicijas sustiprino Dmitrij Grikien (2:0, 57:43, rez. perd. Karolis Rusinas). „Ober-Haus“ viltys seko su kiekviena likusia minute. Tačiau kovingumo „Ober-Haus“ neprararo – likus keletai sekundžių iki rungtynių galo iš komandos draugo gavęs perdavimą Gintaras Mikštas staigiu ir stipriu smūgiu įveikė „Lokių“ vartininką Kristupą Pranckietį (2:1, 59:58, rez. perd. Artūras Gudanec).

Geriausi vakaro akistatos žaidėjai – Dmitrij Grikien („Lokiai“) ir efektingo įvarčio autorius Gintaras Mikštas („Ober-Haus“).