Titulinis » Naujienos » Trileris tarp Vilniaus „Ober-Haus“ ir Vilniaus „Lokių“ baigėsi dramatiška „Lokių“ pergale (FOTO)

2022-04-08
Balandžio 7 d. pirmą kartą šiame LRML čempionato sezone ant ledo lazdas sukryžiavo Vilniaus „Ober-Haus“ ir Vilniaus „Lokiai“. Permainingos ir įtemptos kovos pabaigoje „Lokiai“ ištraukė pergalę iš oponentų rankų. Susitikimas baigėsi rezultatu 4:5 (2:0, 2:3, 0:2). „Ober-Haus“ turės progą atsirevanšuoti skriaudikams antrojoje tarpusavio kovoje. „Ober-Haus“ vartuose budėjo Albertas Grinevičius, „Lokių“ – Kristupas Pranckietis.

Pirmajame kėlinyje vadžias savo rankose neabejotinai laikė „Ober-Haus“ ledo ritulininkai: „Ober-Haus“ nuolat spaudė varžovus prie jų vartų. „Ober-Haus“ įvarčių sąskaitą atidarė Ivano Reis tikslus metimas (1:0, 06:01, rez. perd. Mantas Sakaitis). Antrąjį komandos įvartį pelnė Remigijus Valickas (2:0, 10:55, rez. perd. Ivan Reis).

Antrasis kėlinys įvedė intrigos dedamąją: intensyvūs mūšiai persikėlė prie „Ober-Haus“ vartų. Pirmą įvartį „Lokiams“ pelnė Karolis Janušauskas (2:1, 24:25, rez. perd. Karolis Rusinas). „Lokiai“ pasinaudojo priešininkų klaida ir sužaidę daugumoje išlygino rezultatą. Išlyginamojo įvarčio autorius – Virginijus Janušauskas (2:2, 26:21). „Ober-Haus“ kiek sutriko, o „Lokiai“ nepaleido pozityvios bangos: jau sekančios atakos metu į „Ober-Haus“ vartus įskriejo „lokio“ Aurimo Čepaičio sviestas ritulys (2:3, 26:37, rez. perd. Dmitrij Grikien). Netrukus šį minimalų „Lokių“ pranašumą taikliu metimu eliminavo Vadim Kozlov (3:3, 29:55, Mantas Sakaitis). „Ober-Haus“ dar kartą pareiškė pretenzijas į rungtynių lyderių poziciją: komandą vėl į priekį išvedė Edvardo Valicko įvartis (4:3, 32:09, Mantas Sakaitis).

Trečiame kėlinyje įtampa ne tik išsilaikė, bet dar ir paaštrėjo: vienam iš „Ober-Haus“ ledo ritulininkų dėl neleistino grubumo teko atsisveikinti su aikšte. Tuo tarpu „Lokius“ suerzino kaip įvartis neįskaitytas metimas nuo Virginijaus Janušausko rankų. Likus trims minutėms iki susitikimo galo sportinio pykčio kupini „Lokiai“ šią situaciją ištaisė užtikrintu išlyginamuoju įvarčiu. Šio svarbaus metimo autorius – Karolis Janušauskas (4:4, 57:11). Nuožmus mūšis tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos. Švieslentei skaičiuojant paskutinę rungtynių minutę „Ober-Haus“ nesėkmei „Lokiai“ vėl gavo progą sužaisti daugumoje. Čia asmeninį revanšą surengė „lokys“ Virginijus Janušauskas: likus vos keturiolikai sekundžių iki rungtynių galo, jam įprastu tolimu metimu jis įmušė lemtingą pergalingą įvartį (4:5, 59:46, rez. perd. Karolis Janušauskas).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti – Remigijus Valickas („Ober-Haus“) ir Virginijus Janušauskas („Lokiai“).