Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ nepaliko šansų Vilniaus „Tauro“ komandai (FOTO)

Vilniaus „Feniksas“ nepaliko šansų Vilniaus „Tauro“ komandai (FOTO)

2022-04-08
 Balandžio 6-ąją antrai LRML čempionato tarpusavio kovai susitiko Vilniaus „Tauras“ ir Vilniaus „Feniksas“. Kaip ir pirmose rungtynėse „Feniksas“ nesunkiai įveikė „Tauro“ ledo ritulininkus. Visus kėlinius vis didesniu pagreičiu rinkęsi įvarčius „feniksai“ varžovus įveikė vienareikšmišku rezultatu 3:11 (1:2, 1:4, 1:5). Po rungtynių „feniksai“ šoko į antrą turnyrinės lentelės poziciją. Gausų „Fenikso“ įvarčių lietų teko atremti „Tauro“ vartininkui Kristupui Pranckiečiui, prie „Fenikso“ vartų budėjo Tadas Ūselis.

Susitikimo pradžia „Taurui“ nežadėjo nieko blogo: pirmo kėlinio viduryje pro „Fenikso“ vartininką prasmuko Mariaus Jurpalio mestas ritulys (1:0, 11:31, rez. perd. Mantas Milašauskas). „Fenikso“ reakcija buvo žaibiška: po minutės, „feniksams“ žaidžiant mažumoje rezultatą išlygino Nerijus Pranckus (1:1, 12:36, rez. perd. Giedrius Misiūnas). „Tauro“ žaidėjų pranašumo jiems žaidžiant daugumoje nė nesijautė: Ernestas Čepulis įsūdė dar vieną įvartį (1:2, 13:19).

Septintą antro kėlinio minutę „Tauras“ sugebėjo rezultatą išlyginti. Svarbų įvartį pelnė Gintaras Pilikauskas (2:2, 26:33, rez. perd. Tomas Kirstukas). Susitikimo tendencija pradėjo ryškėti tik įpusėjus rungtynėms, kai iki antro kėlinio galo „Feniksas“ įmušė keturis įvarčius ir taip atsiplėšė nuo „Tauro“. Kėlinio viduryje taikliai smūgiavo Martynas Šnioka (2:3, 28:11, rez. perd. Andrej Naumčik). Tą pačią minutę „Fenikso“ įvarčių sąskaitą vėl papildė Ernestas Čepulis (2:4, 28:30, rez. perd. Almantas Rastenis). Vos po minutės individualų įvartį pelnė Dmitrij Jevstafjev (2:5, 29:46), o kėlinį užbaigė Dovydo Vaisovo įvartis (2:6, 38:57, rez. perd. Justinas Virbašius).

Paskutinis kėlinys nedaug skyrėsi nuo antrojo: „Tauro“ gynėjai nesugebėjo apginti vartų nuo greitų „Fenikso“ antpuolių. Pirmą kėlinio minutę „Tauro“ vartus pasiekė Nerijaus Pranckaus mestas ritulys (2:7, 40:38, rez. perd. Dovydas Vaisovas). Įvarčiu pasižymėjo ir Domantas Varnys (2:8, 45:01, rez. perd. Ernestas Čepulis). Netrukus Nerijus Pranckus pelnė savo „hat trick“ ir ketvirtąjį įvarčius (2:9, 47:36, rez. perd. Ernestas Čepulis; 2:10, 47:38 rez. perd. Ernestas Čepulis). „Tauras“ nesustabdė ir savo pirmą sezono įvartį įmušusio Ignoto Poderio (2:11, 48:28, rez. perd. Tomas Jacevičius). Visgi paskutinį žodį tarė „Tauras“ – likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos taikliai smūgiavo Mantas Milašauskas (3:11, 57:11).