Titulinis » Naujienos » Vilniuje Trakų „Galvė“ nesunkiai palaužė Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

Vilniuje Trakų „Galvė“ nesunkiai palaužė Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

2020-02-15
 Vasario 13-ąją Vilniuje lazdas sukryžiavo dar dvi LRML čempionato komandos – Vilniaus „Tauras“ ir Trakų „Galvė“. Pergale džiaugėsi Trakų komanda, į „Tauro“ vartus „pribarsčiusi“ net 10 įvarčių. Tik susitikimo antroje pusėje atsigavę vilniečiai atsakė trim įvarčiais. Rungtynių rezultatas 3:10 (0:6, 1:3, 2:1). Vilniaus komandos vartus gynė Pavelas Pisarenko, „Galvės“ – Eduardas Stankevičius.

Pirmąją progą įvarčiui susikūrė Trakų „Galvė“: 03:08 įvartį įmušė Linas Žilinskas (0:1 perd. Marius Gaidys). 06:58 žemu metimu ritulį į „Tauro“ vartus pasiuntė Andrejus Jakušev (0:2, perd. Linas Žilinskas). Po poros minučių pasižymėjo trakiškis Marius Gaidys (0:3, perd. Linas Žilinskas, Giedrius Lekandra). 04:40 spraga vilniečių gynyboje pasinaudojo ir individualų įvartį pelnė Vytautas Krivelis (0:4). Iki kėlinio pabaigos „Tauro“ vartuose atsidūrė dar du trakiškių mesti rituliai: 17:23 antrą kartą pasižymėjo Vytautas Krivelis (0:5, perd. Emilis Jasinevičius), 19:08 – Linas Žilinskas (0:6).

Į gilią duobę įkritęs „Tauras“ neliko be įvarčių. 22:14 „Tauro“ įvarčių sąskaitą atidarė Olegas Lepeničev (1:6, perd. Mindaugas Skarbalius). Tačiau Trakų ledo ritulininkų apetitas nenustojo augti ir antrąjį kėlinį: 24:19 įvartį įmušė Markas Melgui Tomaševič (1:7, perd. Vytautas Krivelis), 33:07 tikslų metimą atliko Andrejus Jakušev (1:8, perd. Marius Gaidys, Giedrius Lekandra), dar po minutės Andrejus Jakušev įmušė savo „hat trick“ įvartį (1:9, perd. Giedrius Lekandra).

Trečiąjį kėlinį laimėjo „Tauras“. 41:00 paskutinį dešimtąjį „Galvės“ ir savo asmeinį „hat trick“ įvartį pelnė Vytautas Krivelis (1:10, perd. Markas Melgui Tomaševič). Nors 48:39 „Tauro“ žaidėjo Manto Milašausko savarankiškai pelnytas įvartis sukėlė abejonių, teisėjų sprendimu jis buvo įskaitytas (2:10). Mantas Milašauskas savo progos nepraleido ir antrą kartą – 58:28 įmušė paskutinį rungtynių įvartį (3:10, perd. Vytautas Plečkaitis).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Olegas Lepeničev („Tauras“) ir Vytautas Krivelis („Galvė“).