Titulinis » Naujienos » Elektrėnuose Kauno „Bizonai-Bokštelis“ sutriuškino Vilniaus „Ober-Haus“ komandą (fotogalerija)

2020-02-15
 Vasario 11-ąją Elektrėnuose vykusioje LRML čempionato kovoje Kauno „Bizonai-Bokštelis“ didelio pasipriešinimo iš Vilniaus „Ober-Haus“ komandos nesulaukė. Pirmojo rato rungtynes prieš šiuos varžovus nedideliu skirtumu laimėję kauniečiai šįkart nepasikuklino – vilniečius nugalėjo svariu rezultatu 10:1 (2:0, 6:0, 2:1). Kauno komandos vartai buvo patikėti Tomui Urbonui, „Ober-Haus“ vartus gynė Eduardas Stankevičius.

Du pirmieji įvarčiai krito į „Ober-Haus“ vartus. 08:10 tikslą pasiekė Mariaus Kubiliaus smogtas ritulys (1:0, perd. Šarūnas Citavičius), 11:41 įvartį pelnė Dainius Tumėnas (2:0, perd. Tautvydas Urbonas).

Jei pirmojo kėlinio rezultatas dar neatrodė dramatiškas, tai antrajame kėlinyje „Ober-Haus“ pradėjo grimzti į klampią pelkę – švieslentėje skaičius didėjo tik „Bizonų-Bokštelio“ pusėje. Antrą kėlinio minutę pasižymėjo „bizonas“ Darius Garlinskas (3:0, perd. Tautvydas Urbonas, Vytas Sakalauskas). Kauniečiams įsismaginus jų mesti rituliai negailestingai skrodė „Ober-Haus“ vartų tinklą beveik kas antrą minutę. 28:38 tolimą taiklų metimą atliko Šarūnas Citavičius (4:0, perd. Sergejus Kiršys). Po poros minučių antrą kartą pasižymėjo Dainius Tumėnas (5:0, perd. Sergejus Kiršys, Gintaras Šabūnas). Netrukus Kauno komandos sąskaitą papildė Tautvydo Urbono įvartis (6:0, perd. Artūras Gavrilovas, Vytas Sakalauskas). Baigiantis kėliniui „Bizonų-Bokštelio“ trio su Dainiumi Tumėnu priešaky rezultatyviai užbaigė dar dvi atakas (7:0, 8:0, perd. Marius Kubilius, Sergejus Kiršys).

Trečiojo kėlinio scenarijus keitėsi nedaug. Devintąjį kauniečių įvartį 43:02 įmušė Linas Paražinskas (9:0, perd. Šarūnas Citavičius). Pagaliau sėkmė nusišypsojo ir „Ober-Haus“ komandai – 47:13 garbės įvartį pelnė Andrius Nikolajevas (9:1, perd. Remigijus Valickas). Visgi paskutinį žodį tarė kauniečiai – 54:30 ritulį į „Ober-Haus“ vartus pasiuntė Tautvydas Urbonas (10:1, perd. Marius Kubilius, Vytas Sakalauskas).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Dainius Tumėnas („Bizonai-Bokštelis“) ir Marius Šalomskas („Ober-Haus“). Pirmojo rato rungtynėse tarp šių varžovų geriausiais žaidėjais paskelbti Mantas Buika („Ober-Haus) ir Gintaras Šabūnas („Bizonai-Bokštelis).