Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksą“ nugalėjusi Trakų „Galvė“ nutraukė pralaimėjimų seriją (fotogalerija)

2020-01-24
 Sausio 22 d. „Pramogų arenoje“ ant ledo pečius surėmė Vilniaus „Feniksas“ ir Trakų „Galvė“. Net žaidžiant mažumoje įvarčių pelnę trakiškiai progos pasižymėti „Feniksui“ nesuteikė: vilniečiai pralaimėjo rezultatu 0:4 (0:2, 0:1, 0:1). Prie „Fenikso“ vartų budėjo Pavelas Pisarenko, Trakų komandos vartus gynė Eduardas Stankevičius.

Pirmojo įvarčio teko laukti iki dešimtosios susitikimo minutės - ritulį į „Fenikso“ vartus pasiuntė Artūras Vyšniauskas (0:1, perd. Marius Gaidys, Linas Žilinskas). 16:06 vilniečiai savo vartų nenusaugojo antrą kartą – įvartį „Galvei“ žaidžiant mažumoje savarankiškai įmušė Vytautas Krivelis (0:2).

Įpusėjus rungtynėms „Feniksui“ vis dar nesisekė sustyguoti savo žaidimo, o dėl „Galvės“ žaidėjų klaidų atsiradusių progų rezultatyviai sužaisti daugumoje vilniečiai taip pat neišnaudojo. Tuo tarpu trakiškis Artūras Vyšniauskas šovė antrą kartą – 36:29 „Galvės“ sąskaita pasipildė trečiuoju įvarčiu (0:3, perd. Linas Žilinskas).

Trečiąjį kėlinį jėgų santykis nepasikeitė. 45:30 ketvirtąjį ir paskutinį susitikimo įvartį įmušė Marius Gaidys (0:4, perd. Gabrielius Dirvinskas).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Martynas Šnioka („Feniksas“) ir Gabrielius Dirvinskas („Galvė“).