Titulinis » Naujienos » „Žalgiris“ jaunimo ledo ritulio lygoje iškovojo trečią pergalę iš eilės

„Žalgiris“ jaunimo ledo ritulio lygoje iškovojo trečią pergalę iš eilės

2014-10-06
 Trečią pergalę iš eilės Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris pirmadienį Elektrėnuose 5:4 (1:0, 2:1, 2:3) nugalėjo Lipecko „HC Elec“ (Rusija) ekipą.

Vieną greičiausių MHL B sezono įvarčių sužaidos vos 13-a sekundžių įmušė žalgirietis Pavelas Širokovas. Po to „HC Žalgiris“ ne kartą žaidė daugumoje, netgi turėjo galimybę žaisti penkiese prieš tris, bet daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nepelnė.

Antroje rungtynių dalyje rezultatą greitai išlygino Stepanas Abramovas (21:16 min.), bet Andrea Meneghini (25:35) ir Glebas Chvolesas (34:14) sugrąžino šeimininkams apčiuopiamą persvarą.

Trečiajame kėlinyje Ruslanas Frolovas (41:13 ir 50:20) du kartus sušvelnino atsilikimą iki minimumo ir nors pirmuoju atveju Nikita Kobanovas (48:46) sugrąžino „HC Žalgiriui“ dviejų įvarčių persvarą, bet likus žaisti mažiau nei 6 min. Artiomas Šeremetjevas (54:11) išlygino rezultatą. Nuo pratęsimo žalgiriečius išgelbėjo Dmitrijus Gurkovas (55:16), išnaudojęs kiekybinę persvarą.

Šioms rungtynėms buvo registruoti trys lietuviai: Ilja Četvertakas atliko rezultatyvų perdavimą, Danielius Nomanovas užsidirbo 4 baudos minutes, o po mėnesio pertraukos ant ledo grįžęs Ugnius Čižas nepasižymėjo.

Priminsime, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes Elektrėnuose sekmadienį rezultatu 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) laimėjo žalgiriečiai.

„HC Žalgiris“ (24 tšk.) Vakarų konferencijoje tarp 17 klubų liko 5-as, o „HC Elec“ (11 tšk.) užima 14-ą poziciją.

Artimiausias dvejas rungtynes „HC Žalgiris“ žais spalio 9-10 dienomis Elektrėnuose prieš vienvaldį Vakarų konferencijos lyderį – Voronežo „Rossosh“ (Rusija, 34 tšk.).