Titulinis » Naujienos » "Žalgiris" ir vėl įveikė Baltarusijos klubą

"Žalgiris" ir vėl įveikė Baltarusijos klubą

2014-11-15
 Šeštą pergalę iš eilės Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris šeštadienį Elektrėnuose 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) nugalėjo Raubičių „Dinamo-Raubichi“ (Baltarusija) ekipą.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmavo po tikslaus Vadimo Aleksandrovičiaus (5:23 min.) smūgio, tačiau pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą Pavelas Širokovas (17:02) išlygino rezultatą. Įsibėgėjus antrajam kėliniui žalgiriečius pirmą kartą į priekį išvedė Glebas Chvolesas (27:03).

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pergalingas rungtynių įvartis. Paskutines 40 sek. „Dinamo-Raubichi“ žaidė be vartininko, tačiau papildomas aikštės žaidėjas jiems nepadėjo išlyginti rezultato. „HC Žalgiris“ šiame mače rečiau pataikė į varžovų vartų plotą (14 prieš 33 smūgius) ir apskritai atliko mažiau smūgių į varžovų vartus (33 prieš 52).

Rungtynėms buvo registruoti keturi Lietuvos ledo ritulininkai: Danielius Nomanovas, Ilja Četvertakas, Edvinas Boroška ir Ugnius Čižas, bet jiems pasižymėti nepavyko.

Lietuvos komandos vartus be keitimų gynė Vadimas Miščiukas. Sekmadienį šios dvi komandos Elektrėnuose susitiks dar kartą.

Iki šiol visus tris „HC Žalgirio“ ir „Dinamo-Raubichi“ ekipų tarpusavio susitikimus laimėjo Lietuvos klubas.

„HC Žalgiris“ (59 tšk.) įsitvirtino 4-oje Vakarų konferencijos vietoje, o „Dinamo-Raubichi“ (29 tšk.) tarp 17 komandų tėra 14-a.