Titulinis » Naujienos » Žalgiris atsirevanšavo Dmitrov ekipai 2:1 (VIDEO, ĮVARČIAI)

Žalgiris atsirevanšavo Dmitrov ekipai 2:1 (VIDEO, ĮVARČIAI)

2014-09-10
HC "žalgiris" informacija
 Rugsėjo 10 dieną ledo ritulio klubas „Žalgiris“ atsirevanšavo „Dmitrov“ ekipai už vakarykštį pralaimėjimą ir iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

Nelengvose rungtynėse žalgiriečių vartus gynė Pavelas Prokofjevas. 5-ą žaidimo minutę prasižengus lietuvių žaidėjui D. Nomanovui „Žalgiris“ žaidė mažumoje, tačiau tai nesutrukdė P. Širokovui pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį (1:0). 11-ą minutę šeimininkams žaidžiant daugumoje rusas V. Spiridonovas išlygino rezultatą (1:1). Žaidimas išsilygino ir nepaisant pražangų bei energingų atakų intriga išliko iki pat rungtynių pabaigos. Trečiajame kėlinyje likus vos 20 sekundžių iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos „Dmitrov“ ekipos žaidėjas prarado ritulį, kuo pasinaudojo „Žalgirio“ puolėjas Glebas Chvolesas. Po puikios atakos jis nuginklavo varžovų vartininką ir išplėšė lietuviams pergalę rezultatu 2:1.

Artimiausias rungtynes „Žalgiris“ žais namuose rugsėjo 16 dieną.