Titulinis » Naujienos » „Žalgirio“ ledo ritulininkai naująjame MHL B sezone startavo apmaudžiu pralaimėjimu

2014-09-05
 Vilniaus „Žalgirio“ ledo ritulio klubas apmaudžiu pralaimėjimu startavo naująjame Jaunimo B lygos (MHL B) sezone.

Pirmose rungtynėse žalgiriečiai 2:3 (0:0, 0:0, 2:3) nusileido Jaroslavlio „Loko-Junior“ (Rusija) komandai

Pirmame kėlinyje abi komandos po du kartus žaidė daugumoje, tačiau nei vienai pasižymėti nepavyko. Įspusėjus rungtynėms komandos buvo pasižymėjusios tik baudos minutėmis, tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą pasipylė įvarčiai. Pirmieji pasižymėjo „Loko-Junior“ ledo ritulininikai, kurie po Ilja Skvorstsovo (48:19) tikslaus smūgio išsiveržė į priekį - 1:0. Nepraėjus nei 30 sekundžių rusas Vadimas Mustafajevas (48:44) išlygino, o netrukus Vladislavas Nikulinas ir persvėrė rungtynių rezultatą „Žalgirio“ komandos naudai.

Deja, netrukus Edgaras Protčenko buvo nubaustas dviems baudos minutėmis, o tuo pasinaudoję šeimininkai, po Kirilo Melyakovo (53:47) smūgio, išlygino rezultatą - 2:2. Po minutės Nikita Brusovas ir varžovų žaidėjas Mihailas Gorshkovas užsidirbo po 2 baudos minutes, o dar po trijų minučių V.Mustafaevas taip pat buvo nubaustas dviems baudos minutėmis. Tuo pasinaudoję šeimininkai, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 17 sekundžių, įmušė pergalingą įvartį ir iškovojo pirmą pergalę čempionate.

„Loko-Junior“ ledo ritulininkai į vartus smūgiavo 46 kartus, tuo tarpu žalgiriečiai - 37.

Kitas rungtynes „Žalgirio“ ledo ritulininkai žais rytoj, taip pat su „Loko-Junior“ komanda.