Titulinis » Naujienos » Ypač rezultatyviose rungtynėse „Energija“ pralaimėjo praėjusių metų čempionams

Ypač rezultatyviose rungtynėse „Energija“ pralaimėjo praėjusių metų čempionams

2015-01-07
Baltarusijos aukščiausios ledo ritulio lygos rungtynėse daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ trečiadienį po tikro įvarčių „lietaus“ svečiuose 5:8 (1:2, 2:5, 2:1) pralaimėjo prieš nugalėtojos titulą ginančią Minsko „Junior“ ekipą.

Elektrėniškiai šiose rungtynėse nė karto nepirmavo, o „Junior“ jau 23-ią mačo minutę susikrovė trijų įvarčių persvarą (4:1), kurią vėliau tik padidino ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Energijai“ 2 įvarčius pelnė Lukas Vėželis (24:08 ir 43:22 min.), o po sykį pasižymėjo Aivaras Bendžius (14:30), Andrius Židkovas (36:39) bei Rokas Bazys (58:57). Geru žaidimu nudžiugino jaunasis „Energijos“ vartininkas Maksimas Čiževskij. Trečiojo kėlinio pradžioje jis pakeitė Donatą Žukovą ir per 20 min. praleido vos 1 įvartį.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 3 įvarčius įmušę Dmitrijus Filipovičius (5:48, 30:36 ir 38:25) bei Michailas Samusenka (6:47, 33:32 ir 41:51), o po kartą D.Žukovą nuginklavo Kirilas Lačauniekas (21:04) ir Artiomas Puntusas (22:37).

Tai buvo jau trečios šių komandų tarpusavio rungtynės. Per du mačus Elektrėnuose abi ekipos pasidalino po pergalę.

Ketvirtadienį Minske „Energija“ ir „Junior“ susitiks dar kartą.

„Energija“ (35 tšk.) liko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Junior“ (74 tšk.) pirmauja 11 komandų pirmenybėse.