Titulinis » Naujienos » VNA jaunimas užtikrintai įveikė Kėdainių LRK

VNA jaunimas užtikrintai įveikė Kėdainių LRK

2013-01-16
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiojo diviziono antrojoje vietoje įsitvirtino Vilniaus VNA jaunimas, kuris rezultatu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) įveikė Kėdainių LRK ekipą ir su devyniais taškais žengia antras.

Abi ekipos iki šios dvikovos turėjo po lygiai taškų ir konkuravo dėl antrosios pozicijos divizione. Lietuvos U-18 rinktinės pagrindą sudarantis Vilniaus VNA jaunimas sugebėjo primesti varžovams sau parankią rungtynių eigą ir geriau išnaudojo progas.

Pirmajame kėlinyje VNA pirmoji pasiekė įvartį, kai pasižymėjo Dominykas Deksnys (06:55). LRK ekipa ir toliau pavojingai atakavo, tačiau įvarčio pasiekti nepajėgė.

VNA ekipa savo šansus išnaudojo ir antrajame kėlinyje po Roko Bazio (25:54) ir Edvino Stankevičiaus (30:36) įvarčių susikrovė jau trijų įvarčių pranašumą.

Tašką rungtynėse padėjo Danielius Nomanovas (49:23), kai išnaudojo kiekybinę persvarą ir nustatė galutinį rezultatą.

VNA – LRK 4:0 (1:0, 2:0, 1:0).
VNA: D.Deksnys, R.Bazys, E.Stankevičius, D.Nomanovas po 1 įvartį.