Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Taurui“ teko pripažinti Trakų „Galvės“ pranašumą (FOTO)

Vilniaus „Taurui“ teko pripažinti Trakų „Galvės“ pranašumą (FOTO)

2021-12-13
 Gruodžio 13 d. Vilniuje sužaistos LRML čempionato rungtynės tarp Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Tauro“ ledo ritulio komandų. Pirmojoje susitikimo pusėje didesnė sėkmė lydėjo „Taurą“, tuo tarpu intensyviau „Tauro“ vartus atakavusiems „Galvės“ žaidėjams įvarčiai patologiškai nekrito: Kristupo Pranckiečio ginami vartai buvo nepramušami. Visgi trakiškiai „Taurą“ įveikė rezultatu 4:1 (1:0, 1:0, 3:0).

Rungtynių pradžioje savo žaidimo neradusius Trakų ledo ritulininkus „Tauras“ nubaudė įvarčiu: „Galvės“ vartininką Albertą Grinevičių pergudravo ir įvartį įmušė Simonas Jutkevičius (0:1, 15:09, rez. perd. Marius Jurpalis).

Antrajame kėlinyje, nepaisant gausių metimų, trakiškių smogti rituliai vis nepasiekdavo „Tauro“ vartų tinklo. Vartai „atsirišo“ tik baigiantis kėliniui, kuomet įvartį smeigė ir rezultatą išlygino Karolis Andrikonis (1:1, 37:48, rez. perd. Linas Žilinskas).

Lemiamame trečiajame kėlinyje „Galvė“ atgavo savo įprastą tempą: pasipelnę iš „Tauro“ baudos minučių per penkias minutes pelnė du įvarčius. Antrą kėlinio minutę įvartį įmušė Evgenij Gladin (2:1, 41:10, rez. perd. Andrius Karpičius, Giedrius Lekandra). Kiek vėliau tiksliai smūgiavo Gabrielius Dirvinskas (3:1, 44:49, rez. perd. Artūras Vyšniauskas, Marius Gaidys). „Tauro“ viltis palaidojo Andriaus Karpičiaus įvartis (4:1, 50:30, rez. perd. Giedrius Lekandra).

Geriausiais susitikimo žaidėjais paskelbti Andrius Karpičius („Galvė“) ir Simonas Jutkevičius („Tauras“).