Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Taurui“ antrą kartą teko pripažinti Vilniaus „Lokių“ pranašumą (FOTO)

Vilniaus „Taurui“ antrą kartą teko pripažinti Vilniaus „Lokių“ pranašumą (FOTO)

2022-02-17
Vasario 17 d. „Pramogų arenoje“ dar vienai LRML kovai susitiko Vilniaus „Tauras“ ir Vilniaus „Lokiai“. Pirmajame čempionato rate „Taurą“ įveikę „Lokiai“ oponentus įveikė ir šį kartą. Tačiau skirtingai nuo pirmųjų rungtynių, „Lokiai“ sulaukė rimto pasipriešinimo – nugalėtojų pranašumas išryškėjo tik antrojoje rungtynių pusėje. Susitikimas baigėsi „Lokiams“ pergalingu rezultatu 3:6 (2:1, 0:2, 1:3).

Kol prasidėjus rungtynėms „Lokiai“ apšilo letenas – į jų vartus įskriejo „Tauro“ žaidėjo sviestas ritulys. „Lokių“ vartininkas Boleslav Konopackij neatrėmė Gabrieliaus Pupienio tikslaus metimo (1:0, 06:16). „Lokiai“ į įvartį sureagavo aštuntąją susitikimo minutę: žaidžiant mažumoje tarp „Tauro“ vartininko Kristupo Pranckiečio kojų prasmuko Dmitrijaus Grikien žemai mestas ritulys (1:1, 07:50, rez. perd. Karolis Rusinas). Visgi kėlinį laimėjo „Tauras“: rezultatyviai sėkmingą ataką užbaigė Artūras Jermakovas (2:1, 10:28, rez. perd. Mindaugas Stirna).

Antrojo kėlinio pradžioje „Tauro“ gynyba vėl sušlubavo: nuo gynėjo vienas pabėgo ir antrą įvartį pelnė „lokys“ Dmitrij Grikien (2:2, 22:15, rez. perd. Justinas Čižius). „Taurui“ ieškant priešnuodžių prieš vieną rezultatyviausių „Lokių“ žaidėjų, į „Tauro“ vartus Dmitrij Grikien įmušė savo trečiąjį - „hat trick“ įvartį (2:3, 30:00, rez. perd. Juzef Kucevič).

„Tauras“ intrigą išlaikė – penktąją paskutinio kėlinio minutę rezultatą išlygino Tomas Kirstukas (3:3, 44:26, rez. perd. Gintaras Pilikauskas). Lygiąsias „Tauras“ išlaikė septynias minutes. „Lokius“ vėl į priekį išvedė Karolio Rusino taiklus smūgis (3:4, 52:29, rez. perd. Dmitrij Grikien). Netrukus jau ketvirtą kartą progą išnaudojo Dmitrij Grikien (3:5, 55:07, rez. perd. Lukas Butkus). Nepraėjus nė minutei „Tauro“ vartų tinklą pasiekė Povilo Jarmalos sviestas ritulys (3:6, 55:45, rez. perd. Virginijus Janušauskas). Daugiau įvarčių susitikime pelnyta nebuvo.

Geriausi rungtynių žaidėjai – Piotr Ščerbak („Lokiai“) ir Tomas Kirstukas („Tauras“).