Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Tauras“ nusileido Vilniaus „Orakului“ (FOTO)

Vilniaus „Tauras“ nusileido Vilniaus „Orakului“ (FOTO)

2022-04-22
 Balandžio 20 d. vakarą Vilniaus „Tauro“ ledo ritulininkai sužaidė savo paskutines LRML čempionato rungtynes šiame sezone. Paskutinis jų varžovas – Vilniaus „Orakulas“ - nugalėjo „Taurą“ rezultatu 5:0 (3:0, 1:0. 1:0). Prie „Orakulo“ vartų budėjo Eduardas Stankevičius, prie „Tauro“ vartų – Kristupas Pranckietis. „Orakulo“, taip pat viso LRML turnyrinės lentelės finalinio ketverto padėtis išaiškės po paskutinių čempionato rungtynių, kuriose „Orakulas“ kovos prieš Vilniaus „Feniksą“.

Jau pirmoji „Tauro“ žaidėjo klaida komandai kainavo „Orakulo“ įvartį į vartus. Rezultatyviai daugumoje sužaidė Artiom Sidorov (1:0, 02:30, rez. perd. Marius Citavičius). Po keletos minučių „Tauro“ žaidėjai neapsigynė nuo dar vieno „Orakulo“ atstovo – sėkmingai ataką užbaigė Nikolay Nogtev (2:0, 08:23, rez. perd. Antonij Živialo). Iki kėlinio pabaigos „Orakulas“ suspėjo įmušti trečią įvartį: šįkart pasižymėjo Marius Citavičius (3:0, 15:37, rez. perd. Nikolajus Sidorov).

Antrajame kėlinyje „Taurui“ pavyko pristabdyti įsivažiavusį „Orakulo“ traukinį: pelnytas tik vienas „Orakulo“ įvartis. Jo autorius – Nikolajus Sidorov (4:0, 22:32, rez. perd. Marius Citavičius, Artūras Adomavičius).

Paskutinėje rungtynių dalyje „Tauras“ į vartus „prasileido“ dar vieną įvartį. Antrą kartą tą vakarą taikliai smūgiavo Nikolay Nogtev (5:0, 51:05, rez. perd. Antonij Živialo).

Geriausi susitikimo žaidėjai – Eduardas Stankevičius („Orakulas“) ir Domantas Vaičekonis („Tauras“).