Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Tauras“ neprilygo „Kaunas Hockey“ komandai (FOTO)

Vilniaus „Tauras“ neprilygo „Kaunas Hockey“ komandai (FOTO)

2021-11-04
 Lapkričio 3 d. Vilniuje vyko „Tauro“ ir „Kaunas Hockey“ komandų akistata. Vilniaus „Tauras“ oponentams lygiomis jėgomis priešinosi pirmus du kėlinius, tačiau paskutiniame kėlinyje ryškų pranašumą pademonstravę kauniečiai triuškinančiai užbaigė rungtynes. Net trys Kauno komandos žaidėjai pasižymėjo dubliais. „Tauras“ Kauno komandai nusileido rezultatu 2:9 (0:2, 2:1, 0:6). „Tauro“ vartus gynė Kristupas Pranckietis, „Kaunas Hockey“ vartus sergėjo Modestas Baltrūnas.

Iniciatyvos svečiai iš Kauno ėmėsi jau pirmajame kėlinyje: į „Tauro“ vartus įskriejo Mindaugo Norkaus sviestas ritulys (0:1, 02:25, rez. perd. Tomas Lietuvnikas). Vėliau įvarčiu pasižymėjo Tomas Lietuvnikas (0:2, 12:41, rez. perd. Virginijus Spaičys).

Po pertraukos vilniečiai ėmė taisyti padėtį. Įvarčių skirtumą iki minimalaus sumažino „Tauro“ žaidėjo Artūro Jermakovo taiklus metimas (1:2, 32:38, rez. perd. Mindaugas Stirna, Mantas Milašauskas). Netrukus tiksliai ritulį į vartus nukreipė ir savarankiškai įvartį pelnė kaunietis Elvinas Malcius (1:3, 36:53). Tokiu pat individualiu įvarčiu atsikirto „Tauro“ atstovas Tomas Kirstukas (2:3, 37:27).

Jei pirmuosius du kėlinius Vilniaus „Tauras“ varžovams priešinosi lygiomis jėgomis, tai trečiajame kėlinyje kauniečių spaudimą atlaikyti sekėsi vis sunkiau. Jau pirmąją kėlinio minutę ritulį į „Tauro“ vartus pasiuntė Sergej Obožin (2:4, 40:40, rez. perd. Elvinas Malcius). Dar labiau vilniečių viltis nugesino vos per porą minučių pelnyti dar trys „Kaunas Hockey“ įvarčiai, kurių autoriai Virginijus Spaičys (2:5, 45:06, rez. perd. Mindaugas Norkus), Olegas Krugliakovas (2:6, 45:44, rez. perd. Andrej Voronov, Marius Šukys), Tomas Lietuvnikas (2:7, 47:19, rez. perd. Virginijus Spaičys). Tinkamos gynybinės formulės neradusiems vilniečiams teko stebėti svečių triumfą prie „Tauro“ vartų dar du kartus: senkant paskutinei rungtynių minutei dar kartą „Tauro“ vartininką nuginklavo Olegas Krugliakovas (2:8, 59:00, rez. perd. Paulius Bigenis), o paskutinė „Kaunas Hockey“ veržli ataka baigėsi antruoju Sergejaus Obožin įvarčiu (2:9, 59:55, rez. perd. Karolis Misiūnas).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti vartininkas Kristupas Pranckietis („Tauras“) ir   Olegas Krugliakovas („Kaunas Hockey“).