Titulinis » Naujienos » Vilniaus "Pildyk" pergalė

Vilniaus "Pildyk" pergalė

2013-02-01
NVLRL informacija
Šį trečiadienį Vilniaus Akropolyje įvyko dviejų U-16 stipriausių komandų: Vilniaus „Pildyk“ ir Elektrėnų SSM akistata . Šį susitikimą dideliu rezultatu laimėjo vilniečiai 12:2 (2:0, 3:2, 7:0).

Nors matomas akivaizdus įvarčių skirtumas, elektrėniškiai tikrai savo žaidimu nenusileido vilniečiams. Pradendantįjį įvartį pelnė Vilniaus „Pildyk“ žaidėjas I. Četvertak, netrukus ir dar vieną pelnė E. Protčenko.

Antrajame kėlinyje elektrėnų žaidėjai L. Žukauskas ir V. Bučys pelnė įvarčių ir bandė išlyginti rezultatą, tačiau varžovai jiems neleido.

Trečiajame kėlinyje elektrėniškių vartus užpuolė įvarčių lavina. Kas dvi minutes vilniečiai rezultatyviai atakavo.

Vilniaus „Pildyk“ – Elektrėnų SSM   12:2 (2:0, 3:2, 7:0)

Vilniaus „Pildyk“: I. Četvertak 4, N. Marcinkevičius ir A. Nikitčenko 2, E. Protčenko, E. Boroška, L. Krukovski ir G. Jadkauskas po 1 įvartį.
Elektrėnų SSM: l. Žukauskas ir V. Bučys po 1 įvartį.