Titulinis » Naujienos » Vilniaus "Pildyk" neturėjo vargo su svečiais iš Kauno

Vilniaus "Pildyk" neturėjo vargo su svečiais iš Kauno

2013-03-28
NVLRL informacija
Vykusiame U-16 susitikime tarp Vilniaus „Pildyk“ ir Kauno BTA, 17 taškų skirtumu laimėjo Vilniaus „Pildyk“ ekipa rezultatu 18:1 (5:0, 7:0, 6:1).

Nuo pat pradžių vilniečiai svečiams parodė, kad reikės pasistengti norint pelnyti taškų, bet kauniečiai nepasidavė. Visas pirmas dešimt kėlinio minučių kauniečiai gynė savo vartus ir neleido vilniečiams pelnyti įvarčių. Tačiau 10:43 sekundę Vilniaus „Pildyk“ žaidėjas E. Stankevič pasiuntė pirmąjį įvartį į varžovų vartus. Po to sekė dar vienas ir dar vienas, ir taip iki pat pabaigos kol įvarčių skirtumas pasiekė 17.

Tik trečiajame kėlinyje Kauno BTA žaidėjui D. Rimdeikai pavyko įmušti garbingąjį įvartį vilniečių vartininkui.

Vilniaus „Pildyk“ – Kauno BTA 18:1 (5:0, 7:0, 6:1)

Vilniaus „Pildyk“: N. Marcinkevičius 7, E. Stankevič 5, A. Nikitčenko ir L. Krukovski 2, D. Mukovoz 1 įvartis.

Kauno BTA: D. Rimdeika 1 įvartis.