Titulinis » Naujienos » Vilniaus "Pildyk" laimėjimas Rokiškyje

Vilniaus "Pildyk" laimėjimas Rokiškyje

2013-03-01
NVLRL informacija
Rokiškio ledo arenoje žaidusi Vilniaus „Pildyk“ komanda sutriuškino Rokiškio SC ekipą dviženkle persvara 2:12 (2:2, 0:4, 0:6).

Pirmasis kėlinys prasidėjo rezultatyvia N. Marcinkevičiaus ataka, bet ilgai nelaukęs Rokiškio SC komandos žaidėjas R. Laužadis išlygino rezultatą. Pirmojo kėlinio pabaiga sukėlė intrigą tarp žiūrovų, nes rezultatas buvo lygus.

Tiek antrasis, tiek trečiasis kėlinys buvo aiškus. Pajautę žaidimo azartą Vilniaus „Pildyk“ žaidėjai nuolatos atakavo O. Vaičiūno saugomus vartus.

Visų rungtynių metu savo puikų žaidimą demonstravo N. Marcinkevičius, E. Stankevič pelnę po 3 įvarčius ir A. Nikitčenko pelnęs 2, nuo jų neatsiliko ir kiti „Pildyk“ komandos žaidėjai. Rokiškio ekipoje rezultatyviais perdavimais pasireiškė N. Laužadis.

Rokiškio SC – Vilniaus „Pildyk“ 2:12 (2:2, 0:4, 0:6)

Rokiškio SC: R. Laužadis ir M. Jukna po 1 įvartį.

Vilniaus “Pildyk”: N. Marcinkevičius ir E. Stankevič po 3, A. Nikitčenko 2, P. Misiuk, I. Ragas, A. Nabuurs ir D. Motiejūnas po 1 įvartį.