Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Orakulas“ vėl nusileido Vilniaus „Lokiams“ (FOTO)

Vilniaus „Orakulas“ vėl nusileido Vilniaus „Lokiams“ (FOTO)

2022-02-28
 Vasario 28-osios vėlų vakarą „Pramogų arenoje“ sužaistos rungtynės tarp Vilniaus „Lokių“ ir Vilniaus „Orakulo“. „Orakulas“ antrą kartą šiame LRML čempionato sezone nusileido „Lokiams“. Pirmajame rate „Lokiai“ varžovus nugalėjo rezultatu 7:8, o šįkart susitikimas baigėsi rezultatu 4:2 (1:1, 3:0, 0:1). „Lokių“ vartus saugojo Kristupas Pranckietis, „Orakulo“ – Boleslav Konopackij.

Pirmajame kėlinyje rungtynių lyderis neišryškėjo – kėlinys baigėsi lygiosiomis. Pirmasis individualų įvartį pelnė „lokys“ Dmitrij Grikien (1:0, 04:01), o atsakomąjį įvartį po dešimties minučių įmušė „Orakulo“ žaidėjas Antonij Živialo (1:1, 14:28, rez. perd. Jurij Goriančikov).

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat, kaip pasibaigė pirmasis – abiejų komandų žaidėjų baudų minutėmis. Tačiau nė viena iš komandų realizuoti daugumos nesugebėjo. Įpusėjus kėliniui stipriu tolimu metimu į „Lokių“ sąskaitą įvartį įrašė Virginijus Janušauskas (2:1, 32:52, rez. perd. Dmitrij Grikien). Vos po minutės „Orakulo“ gynyba suklupo dar kartą – jų vartų tinklą pasiekė Dmitrijaus Grikien mestas ritulys (3:1, 33:51, rez. perd. Lukas Butkus, Karolis Rusinas). Įtampa „Orakulo“ žaidėjų gretose reiškėsi per klaidas, o likus minutei iki kėlinio galo „Lokiai“ pavaišino varžovus jau ketvirtuoju įvarčiu. Jo autorius – Andrius Dagilis (4:1, 38:48, rez. perd. Dmitrij Grikien).

„Orakulo“ ledo ritulininkams niekaip nesisekė išlipti iš duobės. Trečiajame kėlinyje dėl vieno iš „Lokių“ žaidėjo klaidos, rungtynių teisėjas skyrė baudinį į „Lokių“ vartus. „Orakulas“ šią progą išnaudojo – Artiom Sidorov savo komandos sąskaitą papildė antruoju įvarčiu (4:2, 44:28). „Lokiai“ dviejų įvarčių persvarą išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

Geriausiais susitikimo žaidėjais paskelbti Virginijus Janušauskas („Lokiai“) ir Nikolajus Sidorov („Orakulas“).