Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Orakulas“ pratęsė pergalių seriją – įveikė „Kaunas Hockey“ komandą (FOTO)

2022-03-16
 Kovo 16-osios vakarą Elektrėnuose sužaistos dar vienos LRML čempionato rungtynės, kuriose pečius surėmė Vilniaus „Orakulas“ ir „Kaunas Hockey“. Kaip ir pirmajame rate kauniečiai nusileido Vilniaus komandai. „Orakulas“ mūšį prieš kuklesne sudėtimi žaidusius varžovus laimėjo rezultatu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0). Pergalę ir kol kas ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją Vilniaus komandai padovanojo Mariaus Citavičiaus „hat trick‘as“. „Orakulo“ vartus saugojo Boleslav Konopackij, o prie „Kaunas Hockey“ vartų budėjo Modestas Baltrūnas.

Susitikimo pradžioje lyderis neišryškėjo – abi komandos pelnė po vieną įvartį. Pirmą ir, kaip vėliau paaiškėjo, vienintelį Kauno komandos įvartį įmušė Mindaugas Norkus (0:1, 15:19, rez. perd. Marius Šukys). Išlyginamasis įvartis į Kauno komandos vartus krito nuo Mariaus Citavičiaus rankų (1:1, 17:59, rez. perd. Nikolajus Sidorov).

Antrojo kėlinio pradžioje dar vienas Mariaus Citavičiaus taiklus metimas išvedė „Orakulą“ į priekį (2:1, 34:21, rez. perd. Artiom Sidorov, Artūras Adomavičius).

„Kaunas Hockey“ žaidėjai pamokos neišmoko – trečiajame kėlinyje vėl pametė iš akių jau du kartus juos nuskriaudusį ledo ritulininką ir du jam talkinusius kolegas: Marius Citavičius „Orakulo“ pergalę užtvirtino trečiuoju įvarčiu (3:1, 45:55, rez. perd. Artiom Sidorov, Artūras Adomavičius).

Geriausi rungtynių žaidėjai – Artūras Adomavičius („Orakulas“) ir Karolis Misiūnas („Kaunas Hockey“).