Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Orakulas“ mėgavosi pergale prieš Trakų „Galvę“ (FOTO)

Vilniaus „Orakulas“ mėgavosi pergale prieš Trakų „Galvę“ (FOTO)

2022-01-19
 Sausio 19-ąją į dar vieną LRML čempionato kovą stojo Vilniaus “Orakulas” ir Trakų “Galvė”. Įnirtingame ir emocingame mūšyje pergalę pelnė vilniečiai. „Orakulas“ šovė į LRML turnyrinės lentelės viršų. „Galvė“ nugalėta rezultatu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0).

Prasidėjus rungtynėms vyravo apylygė kova. Nuo pirmojo kėlinio vidurio „Orakulas“ ėmė demonstruoti pranašumą. Devintąją minutę į Alberto Grinevičiaus saugomus Trakų „Galvės“ vartus krito pirmasis įvartis. Jo autorius – Nikolajus Sidorov (1:0, 08:56, rez. perd. Artiom Sidorov). Savo lyderystę vilniečiai įrodė dar vienu „Galvei“ skaudžiu įvarčiu: „Orakului“ žaidžiant mažumoje į trakiškių vartus atskriejo Artiomo Sidorovo mestas ritulys (2:0, 13:06). „Galvės“ ledo ritulininkai niekaip nesugebėjo išnaudoti gausias varžovų baudų minutes ir pelnyti įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje įvartį į neapsaugotą apatinį vartų kampą smeigė „Orakulo“ žaidėjas Vitalij Daukševič (3:0, 22:14, rez. perd. Nikolajus Sidorov, Artiom Sidorov). Visgi „Orakulo“ žaidėjo grubus žaidimas ir emocijos vilniečių komandai pakišo koją: pagaliau pasinaudoję dauguma „Galvės“ ledo ritulininkai sušvelnino įvarčių skirtumą - „Orakulo“ vartininkas Boleslav Konopackij neatrėmė Andriaus Karpičiaus metimo (3:1, 25:26).

Paskutinis kėlinys žymių permainų neatnešė: nepaisant trakiškių dedamų pastangų vilniečiai pranašios pozicijos varžovams neužleido. Prasiveržęs link „Galvės“ vartų paskutinį rungtynių įvartį įmušė Artūras Grigonis (4:1, 46:31, rez. perd. Ruslan Radiun).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti – Ruslan Radiun („Orakulas“) ir Tomas Vaškevič („Galvė“).