Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Orakulas“ kukliu rezultatu nugalėjo Trakų „Galvę“ (FOTO)

Vilniaus „Orakulas“ kukliu rezultatu nugalėjo Trakų „Galvę“ (FOTO)

2022-04-04
 Balandžio 4 d. Vilniaus „Pramogų arenoje“ susitiko Trakų „Galvė“ ir Vilniaus „Orakulas“. Tiek pirmojo, tiek antrojo rato rungtynėse Trakų komanda nusileido „Orakului“. „Galvei“ jau antrose rungtynėse iš eilės nepavyksta pelnyti įvarčių. Vilniaus komanda trakiškius įveikė kukliu rezultatu – 0:1 (0:0, 0:1, 0:1). „Galvės“ vartus gynė Albertas Grinevičius, „Orakulo“ – Boleslav Konopackij.

Pirmajame kėlinyje dukart klydusi „Galvė“ leido priešininkams sužaisti turint kiekybinę žaidėjų persvarą, tačiau šie jos neišnaudojo.

Antrajame kėlinyje aktyvesnis „Orakulo“ puolimas prie „Galvės“ vartų pasiteisino: 29-ąją susitikimo minutę Marius Citavičius pelnė vienintelį ir pergalingą „Orakulo“ įvartį (0:1, 28:07, rez. perd. Artūras Adomavičius).

Geriausiais vakaro akistatos žaidėjais pripažinti – Artūras Voinickis („Galvė“) ir Jurij Goriančikov („Orakulas“).