Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ revanšas prieš Trakų „Galvę“ (FOTO)

Vilniaus „Ober-Haus“ revanšas prieš Trakų „Galvę“ (FOTO)

2022-02-18
 Vasario 20-ąją įvyko antrasis susitikimas tarp Vilniaus „Ober-Haus“ ir Trakų „Galvės“ ledo ritulio komandų. Pirmajame rate minimaliu skirtumu nugalėjusią „Galvę“ sekmadienio popietę „Ober-Haus“ įveikė rezultatu 3:1 (2:0, 1:1, 0:0). Vilniečių vartuose budėjo Boleslav Konopackij, Trakų komandos vartus nuo įvarčių saugojo Eduardas Stankevičius.

Pranašumą „Ober-Haus“ užsitikrino nuo pat rungtynių pradžios. Praėjus vos keturioms pirmo kėlinio minutėms mažumoje puolusios „Ober-Haus“ pavojingą ataką rezultatyviai užbaigė Andrej Levšunov (1:0, 04:23, rez. perd. Ivan Reis). Kol trakiškiai ieškojo efektyvaus būdo stabdyti oponentus, į „Galvės“ vartus įskriejo dar vienas ritulys. Taiklus buvo Vadim Kozlov (2:0, 13:54, rez. perd. Mantas Buika).

Įpusėjus rungtynėms „Galvė“ spustelėjo priešininkus prie jų vartų ir ėmė kovoti kiečiau. Rezultatas beveik visą kėlinį buvo atvirkščias nei tikėtasi – pasipylė Trakų komandos žaidėjų klaidos. Visgi šįkart ledo ritulininkams pavyko mažumoje apsiginti nuo „Ober-Haus“ atakų. Paskutinę kėlinio minutę pagaliau „atsirišo“ ir Vilniaus komandos vartai – „Galvei“ įvartį pelnė Artūras Vyšniauskas (2:1, 39:01, rez. perd. Jaroslav Chairulin). Netrukus švieslentei skaičiuojant paskutines kėlinio sekundes spraga „Galvės“ gynyboje pasinaudojo ir įvartį įmušė Andrius Nikolajevas (3:1, 39:45, rez. perd. Ivan Reis, Mantas Sakaitis).

Trečiajame kėlinyje dažniau ėmė klysti „Ober-Haus“ ledo ritulininkai, tačiau rungtynių lyderiai net tuomet sėkmingai gynėsi nuo varžovų ir savo lyderių poziciją išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos.

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Andrius Nikolajevas („Ober-Haus“) ir Eduardas Stankevičius („Galvė“).