Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ nepaliko vilčių Vilniaus „Taurui“ (FOTO)

Vilniaus „Ober-Haus“ nepaliko vilčių Vilniaus „Taurui“ (FOTO)

2022-03-05
 Kovo 2 d. antrojo rato rungtynes sužaidė „Tauro“ ir „Ober-Haus“ komandos. Pirmajame susitikime „Tauras“ varžovams nusileido rezultatu 7:4, o šį kartą komanda buvo nuskriausta svaresniu įvarčių skirtumu – 1:10 (0:2, 0:3, 1:5). „Tauro“ vartininku paskirtas Kristupas Pranckietis, „Ober-Haus“ vartus saugojo Boleslav Konopackij. Vilniaus „Ober-Haus“ pakilo į aukščiausią LRML čempionato turnyrinės lentelės poziciją.

„Ober-Haus“ įvarčiu pasižymėjo jau penktąją susitikimo minutę ir su kiekvienu kėliniu įgavo vis didesnį pagreitį. Pirmojo įvarčio autorius – Gintautas Bulauka (0:1, 04:18, rez. perd. Vadim Kozlov). Antrąjį įvartį įmušė Vadim Kozlov (0:2, 19:17, rez. perd. Remigijus Valickas).

Įpusėjus rungtynėms iniciatyva vis labiau slydo iš „Tauro“ rankų: trečiasis įvartis į „Tauro“ vartus krito nuo Andriaus Nikolajevo rankų (0:3, 23:50, rez. perd. Ivan Reis), netrukus individualiu įvarčiu pasižymėjo Edvardas Valickas (0:4, 27:43), dar po keletos minučių – Ivan Reis (0:5, 35:22, rez. perd. Artūras Gudanec, Remigijus Valickas), o su kėlinio pabaigos sirena „Tauro“ vartų tinklą pasiekė Edvardo Valicko svietsas ritulys (0:6, 40:00, rez. perd. Andrius Nikolajevas, Ivan Reis).

Trečiajame kėlinyje „Tauro“ padėtis komplikavosi negrįžtamai – gynybos grandis nesusitvarkė su „Ober-Haus“ antpuoliais. Dar du kartus pasižymėjo Edvardas Valickas (0:7, 43:01, rez. perd. Andrius Nikolajevas; 0:8, 54:24, rez. perd. Ivan Reis). Vos išmetus ritulį aikštės centre dar viena „Ober-Haus“ ataka baigėsi įvarčiu. Pasižymėjo Mantas Buika (0:9, 54:31, Gintaras Mikštas). Visgi „Ober-Haus“ gynyba nebuvo nepramušama – spragą joje rado ir garbės įvartį „Taurui“ pelnė Mantas Milašauskas (1:9, 56:12, rez. perd. Mindaugas Stirna). „Ober-Haus“ rungtynes užbaigė principingai - savo dešimtuoju įvarčiu. Įvartį įmušė Vadim Kozlov (1:10, 59:28, rez. perd. Gintautas Bulauka, Remigijus Valickas).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Mantas Milašauskas („Tauras“) ir Gintautas Bulauka („Ober-Haus“).